Neděle, 24.9.2023
Volný časZdraví a životní styl

Aromaterapie v chrudimské čajovně Luna

V chrudimské čajovně proběhne akce, jejímž tématem bude aromaterapie, foto: propůjčeno z plakátu akceRostlinné silice jsou aromatické látky, které nacházejí využití v kosmetice, farmacii, potravinářství a v dalších oborech. Tyto silice vyvolávají u živých organismů vjem chuti a vůně. Působí-li ale tyto silice na organismy svou biologickou aktivitou, můžeme hovořit o aromaterapii

Chcete-li se o éterických olejích, jejich vlastnostech, působení a možnostech využití v každodenním životě, přijďte 12. prosince 2013 do chrudimské čajovny Luna v Široké ulici. Od 18 do 20 hodin se tam bude konat akce, která se právě aromaterapii bude věnovat. Kromě toho, že dostanete možnost hlouběji se seznámit s pojmem aromaterapie, dostanete možnost vytvořit a namíchat si pomocí terapeutických karet i osobní vůni z esencí.

Cena semináře včetně lahvičky s osobním olejem je 200 Kč. Hlásit se můžete na telefonním čísle 608 067 127 nebo prostřednictvím mailu ema.studio@email.cz. Těšit se na vás bude lektoroka Eva Mašínová, která pracuje se značkovými produkty Hanna Maria Therapy.

Další informace můžete nalézt na adrese www.tvorivyzivot.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.