Black Label Society poprvé u nás

Black Label Society poprvé u nás10. března 2011 od 20 hodin, KC Vltavská – Praha

Famózní ZAKK WYLDE a jeho banda BLACK LABEL SOCIETY poprvé v ČR! Na světovém turné “Berzerkers Tour 2011” zavítají do PRAHY!

Konečně jsme se dočkali a ZAKK WYLDE přijede do ČR. Se svou kapelou BLACK LABEL SOCIETY vyrazil na světové turné k podpoře svého nového alba “Order Of The Black” a v jeho druhé části se objevila PRAHA, KC Vltavská.

 
Už je to víc jak 20 let, co si Ozzy Osbourne najal prodavače z benzínové stanice v New Jersey, Zakka Wyldea, aby se stal jeho kytaristou. Od té doby se ZAKK WYLDE stal celosvětově proslulou kytarovou ikonou. Hraním a psaním s Osbournem dosáhl absolutního úspěchu, což ho inspirovalo také k tomu, aby v roce 1998 založil svou vlastní, dnes již také mega legendární kapelu BLACK LABEL SOCIETY. BLS jsou ukázkou toho, jak Black Label Society poprvé u násmoc dokážou praví fanoušci kapelu ovlivnit, inspirovat a svým způsobem i nasměrovat. Celosvětové davy fanoušků BLS si říkají “Berserkers” a hrdě následují svou mantru: Strenght, Determination, Merciless, Forever – zkráceně SDMF, čímž spulu s Wyldem založili zcela unikátní heavy-metalovou instituci, věrnou svému ideálu – nekompromisní, ničím nerušený a jedinečný rock and roll. Zakk Wylde však čerpá inspiraci nejen u fanoušků, ale také u takových kytaristů jako jsou Randy Rhoads, Eddie Van Halen, Frank Marino, Al Di Meola, John McLaughlin či Albert Lee a u zpěváků typu Elton John, Gregg Allman nebo pozdější Lynyrd Skynyrd frontman Ronnie VanZant. Zakk už získal snad všechny existující kytarové ceny, co si jen lze představit a stal se hlavním zdrojem inspirace pro celé zástupy rockových kytaristů, kteří dnes dosahují popularity. Historie této americké hudební ikony jménem Zakk Wylde by byla na svazky. My si můžeme být jistí tím, že jakmile na pódium vtrhne ZAKK WYLDE a jeho BLACK LABEL SOCIETY, strhne se neukočírovatelná vřava a kalba.

BLACK LABEL SOCIETY vyrazili do světa. Je čas se na jejich příchod náležitě připravit!

Kdy: 10. března 2011 od 20 hodin
Kde: KC Vltavská – Praha
Pořadatel: Pragokoncert
Cena vstupenek: 590 Kč
Speciální host: Godsized (UK)

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.