Neděle, 24.9.2023
Deskové hryVolný čas

BLOOD RAGE – Bojuj a získej nehynoucí slávu!

Blood Rage: Soumrak bohů Vydavatelství deskových her REXhry připravuje vydání výpravné hry Blood Rage a nabízí možnost předobjednávky této hry se zajímavými bonusy.

Blood Rage: Soumrak bohů je strategická hra s vikingskou tématikou, v níž se v roli vůdce vikingského klanu snažíte získat co nejvíce slávy před příchodem Ragnaröku. Hra je určena pro 2–4 hráče a stojí za ní známý designér Eric M. Lang. Blood Rage má překrásné zpracování se spoustou detailních miniatur Vikingů a monster.

V současné době je na 24. místě žebříčku nejlepších her všech dob deskoherního serveru BoardGameGeek.com a stále stoupá.

 

 

 

 

 

A proč předobjednávka?

Za českým vydáním hry stojí vydavatelství REXhry, sesterská firma Planety Her. Přestože za sebou mají už několik pecek (Mage Knight, Settlers, Vládce Tokia) a celkem skoro 40 vydaných her, jsou pořád malá firma.

Blood Rage: Soumrak bohůMožnosti dělat Blood Rage se chopili ihned, protože se jim hra opravdu velice líbí, děsně je baví a chtějí ji českým deskovkářům přinést. Je to ale jejich doposud největší projekt (bude to nejdražší hra na českém trhu) a pořádně jim zahýbal s jejich cash flow a plány pro letošní rok. Některé z her, které chtěli vydat, tak museli pozastavit, což je z jejich pohledu škoda. Předobjednávka je pro ně tak možnost, jak dostat část z prostředků zpět dříve než až po oficiálním vydání. Získané finance by tak mohli dát do rozjetých plánovaných projektů a vše urychlit. Předobjednávkou tak podpoříte vydávání dalších zajímavých her od REXher v roce 2016. Pokud o hře vážně uvažujete, budou moc rádi, pokud jim takto pomůžete. Jaká jsou rizika? Žádná! REXhry si velmi zakládájí na své reputaci a vydávání her vždy věnují veškerou péči a u Blood Rage jako jejich nové vlajkové lodi se budou snažit dvojnásob. Co slibují, to splní.

Navíc pokud to s předobjednávkami u Blood Rage dopadne dobře, chtějí ji v modifikované formě (kterou jim časový tlak u Blood Rage nedovolí) vyzkoušet i u dalších náročnějších her a na český trh by se tak mohly dostat deskovky, na jejichž vydání by si nikdo jiný netroufl. Když nám k tomu pomůžete vy!

 

Blood Rage: Soumrak bohů

 

Nechtějí ale slevu zadarmo!

Hráče, kteří podpoří REXhry, samozřejmě náležitě odmění. Chtějí jim dát něco extra jako důkaz toho, jak moc si jejich podmoci váží. V předobjednávce je tak hra levnější, než bude její doporučená cena (ta bude 2099 Kč) – bude stát 1899 Kč, a hlavně – dostanou něco, co nebude v běžné distribuci! Konkrétně to budou dvě velké figurky z Kickstarter exclusive edice (s ohledem na nemožnost tisku českých karet k těmto figurkám budou dodány s anglickými kartami s přiloženou přelepkou), které jim přislíbil partner – Cool Mini or Not. Samozřejmě již v ceně předobjednávky. Tyto figurky následně nepůjdou koupit v běžné distribuci.

Počkejte! Je tu ještě tombola!

Ano, kromě zlevněné ceny a figurek navíc bude každá předobjednávka automaticky zařazena do slosování tomboly. Hlavní výhrou je, že hráči dorazí hra krásně namalovaná (všechny figurky) Davidem Nedvídkem, který patří k nejlepším malířům figurek, co známe. Vyhrát můžete také tričko s motivem Blood Rage či deskovku Lewis a Clarke z produkce REXher.

Blood Rage: Soumrak bohů

 

Proč přes Planetu Her?

Existuje spousta crowdfoundingových platforem, které umožňují podporovat různé projekty. V REXhrách si ale chtějí předobjednávky kontrolovat sami a přijde jim zbytečné využívat jejich služeb a platit za ně nezbytné poplatky. Raději o tyto náklady sníží cenu hry tak, aby byla dostupnější. Planeta Her je jejich sesterská firma a proto je pro ně nejjednodušší řešit předobjednávky přes ni.

Jak to bude fungovat?

Termín pro předobjednávky je do 31. března 2016. Pokud máte o hru zájem, do tohoto data si ji prosím objednejte přes web Planety Her a uhraďte částku kreditní kartou či na účet, jehož číslo vám bude zasláno v potvrzovacím e-mailu. Po konci března se předobjednávkový systém uzavře a již nebude možné získat hru s extra figurkami. S neuhrazenými objednávkami nebude počítáno.

Kdy hru dostanete?

Hry by měly dorazit v červnu či v červenci 2016. Z vlastních zkušeností ale vědí , že termíny dodání jsou věc ošemetná a může se stát, že se něco ve výrobě trošku zasekne a termín se prodlouží. Všichni budou však doufat, že mocný Odin přimhouří nad výrobou své jediné oko a vše půjde hladce.

O celé přípravě české verze a o tom jak výroba pokračuje vás budou pravidelně informovat. Vždy budete v obraze. REXhry garantují, že hráči s předobjednávkou budou mít prioritu a budou první, ke komu se hry dostanou, jakmile budou na skladě.

BLOOD RAGE

 

Více na http://BloodRage.rexhry.cz/

 

 

 


Unboxing hry – prostě to bude pecka!

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.