Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Bratislavu si v dubnu naladí minimálně 10 milionů lidí

Bratislavu si v dubnu naladí minimálně 10 milionů lidíKdysi to byla jen představa, nesplnitelný sen mnohých milovníků taneční hudby na Slovensku. Přichází však den, kdy se tato iluzie stane skutečností a poprvé se na Slovensku exkluzivně představí nejlepší DJ světa Armin van Buuren, a s ním nejhvězdnější party, jakou kdy Slovensko zažilo.

9. dubna 2010 se hlavní město našich sousedů stane dějištěm jedinečné oslavy elektronické hudby, ze kterého bude znít zvuk do 26 zemí světa prostřednictvím rádií a pro ostatní země přes internet, a to všechno pro více jak 10 milionů poslucháčů!

“Táto akcia spraví z malej krajiny veľkú, z obyčajnej noci nezabudnuteľnú a zo slovenskej scény medzinárodnú. Bez akýchkoľvek pochýb sa dá povedať, že to bude historická udalosť pre milovníkov tanečnej hudby. Túto noc sa nebojím označiť za sviatok a som rád, že sa Slovensko dožilo práve niečoho takého.” (Róbert Burian)

Projekt “A STATE OF TRANCE” vznikl v roce 2001 a za tu dobu se stal uznávaným pojmem nejen mezi posluchači, ale i jakousi vstupní branou do špičky taneční scény pro mnoho umělců současnosti. Na světě existuje mnoho podobných relací, ale právě tato ze všech vyniká a je považovaná za globálně největšího distributora taneční hudby. Tuto událost oslaví svojí v pořadí už 450. epizodu ve velkolepém stylu, a uskuteční se na dvou kontinentech. Města New York, Toronto, Bratislava a Wroclaw přivítají současnou DJskou špičku a na jednu noc se z nich stanou nejsledovanější centra moderní hudby. Je to velká čest, že právě Bratislava se zařadí mezi tyto čtyři magická místa a dá nám tak možnost zažít úplně novou formu zábavy.

“Odznelo veľa debát, kritík a polemík, ale netreba zabúdať, že táto party je oslavou elektronickej hudby na Slovensku. Mnoho ľudí asi zabudlo na dobu, keď slovo Armin Van Buuren u nás, resp. obdobná party bola len vzdialeným snom. Tento sen sa však stal realitou a zrazu sa bránime si ho užívať?! Treba poznamenať, je to česť, že práve táto akcia prišla k nám (a vďaka patrí promotérom), svedčí o tom jej počúvanosť a popularita na celom svete. Osobne si myslím, že tak inteligentné a vášnivé publikum ukáže, čo my, Slováci, naozaj sme. Túto party si treba naozaj užiť !!!” (Mirko Ecker – DJ EKG)

Mezi největší lákadla této noci patří jednoznačně vystoupení zakladatele A STATE OF TRANCE a trojnásobného držitele titulu nejlepší DJ světa – ARMIN VAN BUUREN. Na Slovensku se vůbec po prvé představí tento sympatický Holanďan a není pochyb o tom, že nás čeká něco velkolepého. Spolu s ním se u nás představí dalších sedm unikátních hostů Gareth Emery, Marcus Schossow, Daniel Kandi, Myon & Shane 54, Dash Berlin, Ashley Wallbridge a W&W . Na Slovensku se představilo už mnoho světových DJs a zažili nespočetné množství vydařených eventů, ale nikdy tu neměli něco tak uznávané a jedinečné, a hlavně s takovou silnou sestavou, která tam právě míří.

“Veľmi dlho som čakala na čisto tranceovu halovú akciu na Slovensku. Myslím si, že sme schytali najlepší line up. Vystúpenie svetovej djskej jednotky obohatené o predstaviteľov novej generácie tranceu vo všetkých odnožiach, je pre mňa zárukou kvality. (Nikoleta Frajkor – Nifra)

Nezemeškejte možnost zúčastnit se této vyjímečné události a staňte se i vy součástí něčeho velkolepého, co Slovensko ještě čaká.

Více na http://www.arminvanbuuren.sk

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.