Úterý, 16.4.2024
HudbaKultura

Celtic Woman přidávají druhý koncert

Ačkoli Irská kapela Celtic Women na svém evropském turné zavítá do Prahy úplně poprvé, svůj listopadový koncert již zcela vyprodala a přidává druhý koncert dne 8. listopadu.

„Jsme nadšení jak fanoušci zareagovali na českou premiéru koncertu Celtic Woman v Praze. Vstupenky jsou čtyři měsíce před samotným koncertem vyprodány. Je vidět, že keltská hudba má u nás hodně příznivců. A proto jsme velmi rádi, že se nám s managementem Celtic Woman podařilo dohodnout ještě jeden koncert a to hned následující den, tedy 8. listopadu opět v Kongresovém centru Praha,“ oznámila dobrou zprávu Havelková z pořádající agentury JVS group.

Celtic Woman jsou populární po celém světě a jejich desku Destiny ocenili také kritici nominací na prestižní cenu Grammy. Tři andělské hlasy zpěvaček Mairéad Carlin, Éadha McMahon a Megan Walsh doplňuje temperamentní houslistka Tara McNeill, zpěváci a tanečníci.  Keltské melodie spolu s nimi hraje celá kapela s dalšími hudebníky, mezi kterými nechybí dudáci, perkuse, kytara, piano, ale také tradiční keltské píšťaly a harfa. Při této jedinečné show plné nádherné hudby a tance jsou využívány i speciální efekty jako ohně a projekce, aby dotvořily středověkou atmosféru, která k této hudbě neodmyslitelně patří.

 

VSTUPENKY

 

 

jvsgroup.cz/event/celtic-woman

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.