Cestovatelský Festival Pardubice 2021

Již 5. ročník oblíbeného Cestovatelského Festivalu Pardubice, který se bude konat ve dnech od 13. do 21. listopadu 2021. Program festivalu najdete také na  www.cestovatelskyfestival.cz. Vstupenky koupíte online nebo v Turistickém informačním centrum Pardubice.

 

 

Kdy13. – 21. listopadu 2021
KdeCongress Centre Palác Pardubice

 

Cestovatelský festival

Sobota 13.11. – velký sál

9:30 LADA svetom – Indický road trip
11:15 Václav Šilha – Huarani
13:00 Steve Lichtag – Aldabra, byl jednou jeden ostrov
14:45 Milan Vaclavik- Extrémní jídla ve světe + ochutnávka
16:45 Steve Lichtag, Adam Chroust, Štěpán Rusňák – Stingl – Malý velký Okima
18:30 Marketa Kutilova – Národní Karabach
20:15 Lenka Klicperová– Afganistán
 

Sobota 13.11. – malý sál

9:30 Petra Kumpoštová – Ekvador čokoládou oplývající
11:15 Jana Troupová – Peru
13:00 David Hainall – Turecké hory
14:45 Milada Řeháková – Filipiny
16:30 Jana Troupova – Madeira
18:30 Jiri Kalat – Mauretánie a Maroko
20:15 Jiří Kalát – Irák
 

Neděle 14.11. – velký sál

9:30 Kateřina Veselá – Island
11:15 Aleš Tvrdý – Čína, Hong Kong a Macao
13:00 Jakub Vágner– Irán
15:00 Milan Václavík – Hmyzí večer + ochutnávka
16:45 Martin Havelka – Zetor 25 Sweden Tour – Traktorem do Švédska
18:30 Martin Písařík, Igor Brezovar – Po jedné stopě Afrikou
20:15 Martin PulpanLost Czech Man – Pěšky a stopem z Evropy do Asie
 

Neděle 14.11. – malý sál

9:30 Ivan Mitrus – Pěšky napříč Evropou
11:15 Miky Škoda – výstup na Matterhorn
13:00 David Hainall- Barma
14:45 Petra Kumpoštová – Bolivie
16:30 Václav Pavel – Ohrožená Antarktida
18:30 Michal Martínek – Mrazivá poesie
20:15 Aleš Tvrdý – Taiwan
 

Pondělí 15.11. – velký sál

16:30 Dominika Čermáková – SV Indie
18:15 Martin Mykiska – Po zamrzlé řece do nitra Himalájí
20:15 Michaela Hrdá – Gruzie po Koroně – Premiéra
 

Pondělí 15.11. – malý sál

16:30 Ladislav Kalous – S jedním a půl dítětem nakrku
18:15 Martin Rak – Fotografování v Česku
20:00 Petr Antonín Hirsch – Pouť do Santiaga de Compostela
 

Úterý 16.11. – velký sál

16:30 Marek Ždánský, Vladimír Čech – Svět goril horských Uganda, Rwanda a Kongo
18:15 Viktorka Hlaváčková – Albánie – země plná příběhů
20:15 Michaela Hrdá- Průsery na cestách a jak je přežít – Premiéra
 

Úterý 16.11. – malý sál

16:30 Anna Mullerová – 3 měsíce v Peru
18:15 Tomáš Šapovalov – St. Maarten
20:00 Tadeáš Šíma – Na kole přes Afriku
 

Středa 17.11. – velký sál

16:30 Jan Rendl – Honza na cestě
18:15 Petr Voldán- Na vlnách s Petrem Voldánem -ušima, očima i srdcem kolem světa
20:15 Cestovatelský kvíz – Tomáš Šapovalov
 

Středa 17.11. – malý sál

Francouzský večer ve spolupráci s Alliance Française Pardubice
 
18:15 Jakub Šolc – 600 km pěšky přes
francouzské Alpy po GR 5
18:15 Martin Vlk – Korsika
20:00 Simon Gilmer a Barbora Čápová Gabrielová – Mimo Paříž – 10 neturistických míst ve Francii, které nesmíte zmeškat.
 

Čtvrtek 18.11. – velký sál

16:30 Jana Henychová – Cestou necestou
18:15 Vandráci Vagamundos – Střední Amerika
20:15 Slavek Kral – travel blog -Stopařův průvodce zeměkoulí
 

Čtvrtek 18.11. – malý sál

16:30 Ladislav Kalous – Thajsko, Malajsie, Indonésie
18:15 Dominik Barták – Kosovo
20:00 Viktorka Hlaváčková – Pěšky přes karpatský oblouk – Evropskou divočinou do Banátu
 

Pátek 19.11. – velký sál

16:30 Vladimír Hauk– Na dvakrát přes Tichý oceán
18:15 Pavel Svoboda Photography – Kolumbie a Guatemala
20:15 Pavel Pavel – Velikonoční ostrovy
 

Pátek 19.11. – malý sál

16:30 Tomáš Štěpán – Kanada – Alberta a Britská Kolumbie
18:15 Jarda Bouzek – Přírodní divy Havajských ostrovů
20:00 Karel Štěpánek – travel4ever.cz – Aljaška
 

Sobota 20.11. – velký sál

9:30 Miroslav Bárta – Pohled do budoucna: minulost světa a my
11:15 Daniël Hagen – Na lodi po kanálech, řekách a jezerech Evropy
13:00 Ondrej Klymciw- Škodovkou na Dakar
15:00 Karel Loprais – Monsieur Dakar
16:45 Roman Zach a Jiří Diarmaid Novák Hledání ztracených časů – Indonésie
18:15 Martin Šonka a jeho cestování po světě moderuje Petr Voldán
20:20 Vladimír Váchal– Irán
 

Sobota 20.11. – malý sál

9:30 Tomáš Štěpán – Jihoafrická republika, Svazijsko a Botswana – Hledání té pravé Afriky
11:15 Karolína Kilhofová a Denisa Zmeškalová – Mexiko
13:00 Jan Macháček – Kolumbie s příběhem
14:45 Matouš Vinš- Skotsko
16:15 Karel Wolf – Cestování kolem světa s Karlem Wolfem
18:15 Jarda Bouzek a Karel Štěpánek a jejich Travel show
20:15 Lukas Socha – Thajsko – 3 roky prázdnin
 

Neděle 21.11. – velký sál

9:30 Vladimír Váchal – Sudán
11:15 Klara Kolouchova – Kanchenchunga a K2 – Vlastní cestou
13:00 Josef Vrtal Autosalon TvPrima – Na cestách s dcerami
14:45 Petr Horký– Filmování v mizerných podmínkách
16:30 Marek Slobodník – Afirkou na Pionýru
18:15 Honza „Tráva“ Trávníček– (Obyčejné) Příběhy z nížin i velehor
20:00 Petr Jan Juračka – fotograf – Cestování s drony
 

Neděle 21.11. – malý sál

9:30 MIZUBIZU – Japonském na kolech
11:15 Ondřej Jüngling- Letem světem aneb s kanclem v oblacích
13:00 Lenka Šromová a Tomáš Šrom – Dálková trasa Te Araroa – 3000 km pěšky napříč Novým Zélandem
14:45 Karolína Kilhofová a Denisa Zmeškalová – Z Miami na karibské ostrovy
16:30 Tomáš Šapovalov – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ AUSTRÁLIE
18:15 Mája a Alča z AAWESOME.cz – Pešky Patagonií – Až na konec světa
20:00 Lukáš Zeman – Bez plánů Fiatem 500 na nejsevernější výběžek Evropy, norský Nordkapp

 

Cestovatelský festival

 

Cestovatelský festival

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a nezlobí! www.FotoZajda.cz