Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Charts Club: Říjen – týden 2

Charts ClubCharts Club přináší novinky ze světa hudby. Pěkně na jednom místě tu najdete písničky, jejich příběhy a zajímavosti o nich. Sledujeme trendy, ale i písničky, které Vám žádná rádia nepřinesou. Česká republika nebo zahraničí, pop nebo indie, hledáme to nejlepší pro Vaše uši.

 

 

 

Trendy

Charlie Puth přichází s novou písničkou How Long. Před několika měsíci se nechal slyšet, že chce udávat směr moderním zamilovaným baladám. A jelikož Charlie drží slovo, máme tu od něj písničku, která dozajista již brzy ovládne žebříčky všude po světě. Nové album Voicetones má vyjít někdy během podzimu, takže tato písnička není nic jiného než upozornění, že Charlie Puth je tady. Pusťte si jeho novou písničku a napište nám, co si o ní myslíte.

 

 

Album týdne

Americkou zpěvačku Pink snad ani není nutno představovat. Pop, rock, 47 milionů kusů prodaných alb, a tak dále. Pink nyní přichází s novým albem, které nese jméno Beautiful Trauma. Již sedmé studiové album, které bylo nahráno ve spolupráci s RCA Records. Album bylo uvedeno lead singlem What About Us. O albu jsme se dozvídali po malých dávkách již od června 2017, kdy Pink tweetla první zmínku o novém albu. Na spolupráci zlanařila dokonce i Eminema, se kterým nazpívala písničku Revenge. Dá se tedy předpokládat, že již brzy vyjde nový klip této dvojky. Album je kritiky přijímáno veskrze pozitivně, což je umocněno i dobrými prodeji, především tedy ve Spojených státech.

 

 

Již brzy i u nás

Výstřední zpěvák Marilyn Manson vydal nový song jménem SAY10. Nějaký z jeho hitů jste již slyšeli, a pokud se Vám jeho styl alespoň trochu líbí, nenechte si ujít jeho vystoupení v Praze! To se bude konat 19. listopadu 2017 v Tipsport Aréně. Můžeme Vám zaručit, že ještě několik dní Vám bude hučet v uších. Lístky můžete sehnat ZDE.

 

 

Bonus

Vlastně ani nevím, co o tom mám napsat. Ale ukázat Vám to chci. Člověk, který si říká Dwarf Mamba (ano, je to narážka na výšku) vydal písničku, ve které rapuje o tom, jaké je to být malý. Mrazák, kliky, vypínače, no prostě všechno je pro něj moc vysoko. Jeho písnička má však dobrý feel, a tak si sami možná chvílemi zastěžujete proč dávají na toaletách mušle tak vysoko.

 

 

Chcete sdílet své názory o této hudbě nebo doporučit další nově vycházející perly hudebního průmyslu? Neváhejte zanechat komentář pod článkem!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk