Pátek, 24.5.2024
KnihyKultura

PAPÍROVÁ LABUŤ není pro slabší povahy, návyk vznikne za 21 dní

PAPÍROVÁ LABUŤVytvořit si návyk prý trvá 21 dní. To je lež. 21 dní se držela.
Ale dvaadvacátý den by dala cokoli za to, aby se mohla vrhnout do sladké náruči smrti. Protože právě dvaadvacátého dne si uvědomí, že cenou za její únik bude jistá smrt jednoho ze dvou mužů, které miluje.

PAPÍROVÁ LABUŤ – román spisovatelky Leylah Attar právě vyšel v nakladatelství MOBA v překladu Jany Krollové.

PAPÍROVÁ LABUŤ je strhujícím příběhem o vášni, ztrátě a vykoupení, temnou, avšak dojemnou romancí plnou intrik, kuráže a napětí. Vzhledem k násilnému obsahu, sexu a vulgarismům je román určen vyzrálým čtenářům. Téma není pro slabší povahy…

Když se Sky Sedgwicková se probudí v dusném kufru jedoucího auta, čeká, že zemře. Ale její únosce ji nechává naživu a namísto toho Sky naloží do malé lodi, kde ji několik týdnů vězní – několik týdnů plných hladu, bolesti, úzkosti a ponížení. Bez jasného cíle uprostřed oceánu Sky ztrácí veškerou naději, že by ji někdo mohl najít a osvobodit, a s každým dnem touží po spasení. Nedokáže myslet na nic jiného než na smrt – a na Estebana, na nejdůležitějšího člověka jejího života. Jako děti byly nerozluční až do chvíle, kdy Esteban z jejího života ze dne na den zmizel. Skyiným největším přáním je se s ním zase jednoho dne setkat, ale její naděje umírá pokaždé, když pohlédne do ledově chladných očí svého trýznitele. Ovšem jen do chvíle, kdy si Sky uvědomí, že ji oči jejího věznitele naprosto pohltily a že si ji nevybral náhodou…

“Právě jsem dočetla jednu z nejkrásnějších knih, která se mi kdy dostala do rukou. Jak se dá po něčem takovém usnout?” Natasha is a Book Junkie

“V případě Papírové labutě předvedla Leylah Attar to nejlepší z origami. Stránky jejího románu jsou složitě poskládány do ohromujícího uměleckého díla, jímž je velkolepý milostný příběh, který si musí přečíst každý.”
Jessica Sotelo, Angie and Jessica’s Dreamy Reads

Leylah Attar je jednou z nejprodávanějších autorek podle žebříčků New Work Times a USA Today. Píše dojemná díla, která čtenářem otřesou a nabídnou mu příběhy plné nečekaných zvratů. A pokud zrovna nepíše, věnuje se svým ostatním vášním: fotografování, jídlu, rodině a cestování.


 

  
Název knihy     PAPÍROVÁ LABUŤ
AutorLeylah Attar
Žánrromán, pro ženy
    
Nakladatelství      MOBA
Rok vydání2017
Počet stran400
ISBN978-80-243-7646-2
  
Nákup knihyshop.mobaknihy.cz
Nákup e-knihywww.palmknihy.cz
   
Databáze knihwww.databazeknih.cz
  


 


Nakladatelství MOBA
Nakladatelství MOBA sídlící v Brně vzniklo na podzim roku 1991. Dosud vydalo téměř sedm tisíc titulů. MOBA je jedním z nejvýznamnějších a nejstabilnějších nakladatelství na českém knižním trhu. Velký důraz klade na vydávání kvalitní tvorby českých spisovatelů (Vlastimil Vondruška, František Niedl, Roman Cílek, Hana Marie Körnerová, Jarmila Pospíšilová, Alena Jakoubková, Jan Bauer) a zahraničních autorů (Johan Theorin, Donald Ray Pollock, Neil Cross, Leif G. W. Persson, Benjamin Black, Linda Castillo, Thomas Enger, Arnaldur Indriason, Helon Habila, Michael Robotham a další).

www.mobaknihy.cz

 PalmKnihy


PalmKnihy
– Největší a nejstarší obchod s elektronickými knihami v České republice. Jednoduše, pohodlně a rychle přímo ve všech dostupných formátech. Více než 11.000 e-knih na jednom místě.

www.palmknihy.cz


Autorčin blog

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.