Chrudimská Drakiáda 2014 již tuto sobotu

Chrudimská Drakiáda 2014 již tuto sobotuDalší ročník Chrudimské Drakiády se blíží přímo mílovými kroky. Letos to bude již po čtvrté, co se milovníci draků sejdou na chrudimském letišti (Aeroclub chrudim, Sečská 25), a to již tuto sobotu 4. října 2014 od 13 hodin. Společně si budete moci užívat odpoledne s více než velkým množstvím draků.

Letošní ročník bude pokračovat v již zajetých kolejích a plynule navazovat na ročníky minulé, jak programem, tak doufejme, že i návštěvností.

Tento rok organizátoři začali jako první pracovat na „rukodělné dílně“, kterou vám již po dva roky slibují, kde si budou moci děti, ale i maminky a tatínkové vyrobit svého draka, či nějaký upomínkový předmět.

Letiště Chrudim bude mít opět otevřenou stojánku, kde bude k nahlédnutí do kokpitů letadel z místních hangárů. Dále budou probíhat i vyhlídkové lety.

Těšit se dále můžete na ukázky první pomoci v podání ČČK Chrudim, ukázky a možnost vyzkoušet si landkiting/powerkiting se sdružením Alfakite. Se skákacími botami opět přijede powerbockingový tým BOCKujem.cz, Občanské sdružení Altus si pro Vás připravilo skákací hrad, trampolínu a další soutěže pro děti či rodinné týmy.

Vyhlášeny budou opět tři soutěže o hodnotné ceny:
Největší drak, Nejhezčí doma dělaný drak, Nejvýše letící drak.

Drakiáda 2014 už tuto sobotu

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.