Festival zdraví, krásy, pohybu

Festival zdraví, krásy, pohybu17. a 18. října 2014, Pardubice
Kongresové centrum, 3. patro, AFI Palace

pátek 12.00 – 19.00 hod. | sobota 10.00 – 18.00 hod.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ
Vítejte ve světě plného zdraví, krásy a pohybu!

Srdečně Vás zveme ve dnech 17. a 18. října 2014 do prostor Kongresového centra AFI Palace v Pardubicích. Během dvou dnů budete mít možnost načerpat spoustu novinek a informací z oblasti zdraví, krásy i pohybu.

Zdraví
Zdraví je důležité pro každého z nás. Určitě znáte to rčení: Zdravý člověk má mnoho přání, nemocný jen jediné. Toto přání nemocného je být zdravý.

Zdraví je však také velmi křehké a proto je o něj třeba pečovat. Přijďte se podívat a poslechnout si zajímavé informace o tom, jak pečovat o své zdraví a trvale si jej tak udržet.

Krása
Co je to vlastně krása? Každý z nás ji definuje úlně jinak a pro každého z nás také krása znamená něco jiného. Každý však touží být krásný a je to tak v pořádku. Krásný sám pro sebe, pro partnera či partnerku.

Pohyb
Pohyb je přirozenou součástí našeho života. Nejpřirozenějším pohybem je chůze. Moderní uspěchaná doba nám však bere mnoho času a tím nás obírá o pohyb. Neměli bychom však na něj zapomínat. Proč? Díky pohybu se do našeho těla vyplavují endorfiny, tedy hormony štěstí. Vydržte se hýbat 21 dní po sobě a nevynechejte žádný den, vytvoříte si tak zvyk a váš mozek bude automaticky hlásit, že pohyb potřebuje.

A navíc pohyb souvisí se zdravím i s krásou, tedy zařadíte-li do svého života více pohybu, budete nejen šťastnější, ale i zdravější a krásnější.

Festival zdraví, krásy, pohybu

Více na http://www.zdravi-krasa-pohyb.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.