Pondělí, 15.7.2024
Chrudim

Chrudimský internetový prodejce exceluje

Logo VivantisPřední internetový chrudimský prodejce Vivantis a.s. v lednu vyřídil již svou miliontou objednávku. K dosažení této hranicepřispěla tradičně vysoká návštěvnost v prosinci, kdy na webové stránky společnosti zavítalo více než 1,760.000 unikátních návštěvníků.
    Navzdory hospodářské krizi se Vivantisu povedlo navýšit tržby, které v roce 2009 činily téměř 416 milionů korun. Společnost v loňském roce evidovala celkem 233.000 odeslaných zásilek.
    
“Odeslání milionté objednávky je pro naši společnost stěžejním milníkem a zároveň motivací do další práce. Po loňském roce, který byl pro všechny prodejce poznamenán finanční krizí, by se letos měla situace začít stabilizovat,” uvedl Martin Rozhoň, ředitel společnosti Vivantis, mezi jejíž stěžejní e-shopy patří  http://Parfemy.cz, http://Hodinky.cz, http://Sperky.cz, http://Krasa.cz, http://Prozdravi.cz a http://Nakupnicentrum.cz.
   
“Zákazníci loni šetřili své síly až na vánoční nákupy. V měsíci prosinci jsme zaznamenali rekordní návštěvnost, kdy v jeden den navštívilo naše e-shopy více než 81 tisíc unikátních návštěvníků,” doplnila Hana Hutlová, vedoucí marketingového oddělení společnosti Vivantis.
    
Nejsilnějším dnem loňského roku byl 14. prosinec, kdy společnost Vivantis odeslala prostřednictvím všech svých e-shopů 3690 zásilek. Celková tržba v tento den činila více než 5,292.000 korun.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.