Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Na pražském Holiday Worldu nebude chybět Chrudimsko – Hlinecko

logo_chrudimsko_hlineckoVe čtvrtek 4. února 2010 proběhne na pražském Výstavišti slavnostní zahájení veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2010.

Na prestižním veletrhu cestovního ruchu, který se každoročně stává místem, kde je soustředěna aktuální a kompletní nabídka nadcházející hlavní turistické sezony, se již po devatenácté sejdou odborníci z oblasti cestovního ruchu i laičtí milovníci cestování.

 

“Stánek Chrudimska – Hlinecka na tomto veletrhu nebude chybět. Využili jsme nabídku Destinační společnosti Východní Čechy a představíme se v expozici kraje,” podotýká místostarosta Chrudimi Roman Málek.  Ten má také na čtvrtek domluveny některé schůzky s redakcemi turistických časopisů či společnostmi zabývajícími se cestovním ruchem.

 

Veletrh je otevřený široké veřejnosti až do neděle 7. února 2010 a zájemci najdou bližší informace na stránkách www.holidayworld.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.