CVVZ 2009 už za 2 týdny

CVVZ 2009 už za 2 týdnyJako každý rok i letos se uskuteční tradiční akce s názvem Celostátní vzájemná výměna zkušeností (CVVZ).Pořadatelským městem bude letos Plzeň, kde se v rámci CVVZ 2009 setkají v termínu od 13. do 15. listopadu 2009 instruktoři a vedoucí oddílů, domů dětí a mládeže a další pracovníci působící v malých i velkých organizacích, spolcích a klubech.

Organizátorem plzeňské CVVZ 2009 je ANNOPK- Asociace nestátních neziskových organizací Plzeňského kraje. Jako hlavní krédo akce zvolili pořadatelé “Děti – naše budoucnost” s podtextem volný čas pro všechny. CVVZ bude probíhat ve 33. ZŠ Plzeň.

Na CVVZ 2009 naleznou účastníci všechny formy programu, na jaký jsou zvyklí ? semináře, dílny, diskusní fóra, doprovodné programy, sport, výstavky oddílů a klubů, neformální setkání a diskuse, deskové hry, prodejní a informační stánky, prohlídky známých a významné památek města a okolí.

CVVZ je akce, která nabízí prostor pro komunikaci názorových proudů v práci s dětmi a mládeží ve volném čase. Účelem CVVZ je především pomáhat aktivním členům různých společenství dětí a mládeže, která se zabývají činnostmi dětí a mládeže ve volném čase, a podporovat osobnostní růst účastníků CVVZ.

První CVVZka se konala v roce 1992 v Brně.

Více na www.cvvz.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.