Sportovní pátky

Sportovní pátkyObčanské sdružení Artega začíná dnem 6. listopadu 2009 pořádat akce s názvem Sportovní pátky. Ty se konají v tělocvičně Střední školy zemědělské v Chrudimi a jsou připraveny zejména pro děti z Heřmanova Městce a okolí. Děti si mohou přijít zahrát především florbal, volejbal, házenou, basketbal a další míčové hry.

“Jedním z cílů činnosti našeho sdružení je podpora sportovního vyžití u neorganizovaných dětí a mládeže. V zimě jejich sportovní aktivita klesá, a proto ji chceme podpořit organizací těchto her v tělocvičně”, říká Dominik Marek, organizátor akce.

“Výhodou Sportovních pátků, oproti klasickým kroužkům je možnost navštívit jak pouze jednu akci i chodit pravidelně i celou zimu. Každá akce se platí zvlášť až před odjezdem do tělocvičny a její cena je 30 Kč”, dodává Petr Polomík, předseda sdružení.

Díky podpoře Pardubického kraje je sportovní vybavení pro účastníky zajištěno.

Sportovní pátky budou pořádány každý druhý pátek odpoledne. Akce je určena především pro děti do 12 let. Přihlásit se je možné na telefonním čísle 608 823 132 či mailu martin@artega.cz

Bližší informace najdete také na www.artega.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.