Den dětí v AFI PALÁC s Michalem Nesvadbou

Den dětí v AFI PALÁC s Michalem NesvadbouAFI PALÁC pokračuje v tradici dětského dne s Michalem Nesvadbou.

Mezinárodní den dětí se slaví každoročně 1. června a jeho historie sahá až do 20. let minulého století. U příležitosti tohoto dne se v mnoha zemích konají různé společenské a sportovní akce. Den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí.

29. května 2014 proběhne V AFI Paláci od 15 do 17 hodin oblíbený Dětský den s Michalem Nesvadbou.

 

Jeho show již neodmyslitelně patří k oslavám Mezinárodního dne dětí v AFI Paláci. Vždy veselý a dobře naladěný Michal Nesvadba známý hlavně z oblíbeného pořadu Kouzelná školka zaujme hlavně nejmenší děti, na své si ale přijdou i školáci a Michalův zápal ocení jistě i rodiče. „Návštěvníci AFI Paláce se mohou těšit na Michalovo vystoupení, autogramiádu, různé soutěže, balónky a na zdravější alternativu cukrové vaty bez chemických přísad,“ přiblížila program Jana Michalcová, marketingová manažerka AFI Paláce.

Během oslav konaných u příležitosti Mezinárodního dne dětí navštíví ve čtvrtek 29. května 2014 zástupci AFI Paláce spolu s klaunem děti na dětském oddělení pardubické nemocnice, Základní školu a praktickou školu Svítání nebo Dětské centrum Veská u Pardubic.

V rámci těchto návštěv rozdá AFI Palác dětem stovky dárků a potěší je představením klauna, které slibuje spoustu radosti a zábavy.

Kdy: 29. května 2014, od 15:00 do 17:00 hodin

Kde: AFI PALÁC Pardubice, Masarykovo náměstí v Pardubicích

Více informací na
www.afi-palac.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.