Úterý, 6.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Dopravní uzavírky místních komunikací 21. a 22. září 2009

Dopravní značky - ilustrativní fotoUpozorňujeme občany, že v pondělí 21. září 2009 v době od 7 do 17 hodin bude z důvodu konání osvětové akce “Evropský týden mobility – Besip Team” úplně uzavřena místní komunikace na Resselově náměstí v Chrudimi v úseku “pěší zóny”, v prostoru vymezeném sloupky s řetězy a křižovatkami s místní komunikací v ulicích Břetislavova a Štěpánkova (před č. p. 77 – 80).

 

Z důvodu konání dalších akcí dle programu Evropského týdne mobility a Evropského dne bez aut 2009 dojde v úterý 22. září 2009 v době od 7 do 16 hodin k uzavírkám místních komunikací v ulicích Dr. Jana Malíka (v úseku od křižovatky s místní komunikací v ulici Cereghettiho po objekt MŠ Dr. Malíka), Svatopluka Čecha (v úseku od č. p. 325 po křižovatky s místní komunikací na Jungmannově nábřeží) a Strojařů (v úseku od křižovatky s místní komunikací v ulici Akátová po křižovatku s místní komunikací v ulici Jabloňová).

 

Více na www.chrudim-city.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.