Úterý, 6.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Při řeckém večeru losovali tajenku

Losování soutěžeChrudimský Hotel Bohemia slavil své třetí narozeniny a zároveň odměnil úspěšnou luštitelku tajenku turistických novin města Chrudim.

“Křížovka již neodmyslitelně patří k našim turistickým novinám a jak je vidět, počet soutěžících stále roste. Tentokrát správných odpovědí přišlo na téměř dvě stě,” potvrzuje chrudimský místostarosta Roman Málek. Přes více jak sto padesát odpovědí přišlo prostřednictvím SMS zpráv přes službu SMS InfoKanál, zbytek na pohlednicích či lístcích přímo do hotelu.

Slavnostního losování o víkendový pobyt s volným vstupem do zařízení hotelu se postaral prokurista hotelu Radovan Doubek, který z osudí vytáhl Helenu Šnoblovou z Velkého Přítočna.

Město Chrudim si díky soutěžní tajence i ověřuje, zda-li se turistické noviny dostávají na nejrůznější místa. “V minulých vydáních jsme se soustředili na distribuci na více jak dvě stě informačních center a podle návratnosti tajenek se to podařilo. Do budoucna hodláme se zaměřit i na nemocnice a lékařská střediska,” prozrazuje Málek.

Tajenka přišla z desítek míst v celé republice, jen pro zajímavost jmenujme: České Budějovice, Hradec Králové, Choceň, Chotěboř, Chrast, Chrastava, Ivančice, Jablonné nad Orlicí, Jičín, Jihlava, Jindřichov, Jindřichův Hradec, Liberec, Náchod, Nové Město na Moravě, Nymburk, Ostrava – Poruba, Pardubice,Radonice, Rtyně v Podkrkonoší, Telč, Velké Meziříčí, Vrdy, Všestary, Zbraslav u Brna či Zlín.

Letní sezóna již skončila, nicméně Turistická oblast Chrudimsko ? Hlinecko již dnes začíná s přípravou zimních turistických novin. Ty by měly být opět bohatší a kromě tradičních článků přinést i kulturní servis, ale také více soutěží či recepty.

 

Zábava v Baraka baru

Zábava během večera

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.