ELTON JOHN – Wonderful Crazy Night

ELTON JOHN - Wonderful Crazy NightInterpret: ELTON JOHN
Album:    Wonderful Crazy Night
Datum vydání: 5. února 2016
POP ROCK

Sir Elton John má už téměř sedmdesátku na krku a možná i proto podlehl sentimentu. Spolu s osvědčeným producentem T-Bonem Burnettem namíchal totiž hudební koktejl sedmdesátkových melodií, který sice nedosahuje hitového potenciálu jeho nejslavnějších alb ze 70. let, přesto ale chutná výtečně. Kdo se ho napije, bezpečně v něm rozpozná Eltonův návrat k vlastním hudebním kořenům.

Album zní o něco rockověji než někteří jeho předchůdci a je z něho patrný nadhled i mistrná souhra muzikantů, kteří se na něm podíleli. Nejvíce je to zřejmé při poslechu skladby Free And Easy, která svými aranžemi připomíná chvílemi práci nedávno zesnulého hudebního producenta a mistra zvuku George Martina. Najdeme tu ale i písničky, které mají šanci stát se trvalou součástí Eltonova koncertního repertoáru, jako třeba úvodní Wonderful Crazy Night, následující In The Name Of You nebo procítěné balady Blue Wonderful a A Good Heart. Bez povšimnutí nelze nechat ani svižnější kousky na desce Looking Up, Guilty Pleasure či závěrečnou England And America, které jsou kořením celého alba a přinutí vás minimálně rozvlnit se v bocích, protože jsou nabité pozitivní energií.

Chutných ingrediencí je tedy v Eltonově drinku víc než dost a je skvělé, že neztrácí nic ze své kvality ani po tolika letech.

 

 Seznam skladeb na albu

1. Wonderful Crazy Night
2. In The Name Of You
3. Claw Hammer
4. Blue Wonderful
5. I’ve Got 2 Wings
6. A Good Heart
7. Looking Up
8. Guilty Pleasurer
9. Tambourine
10. The Open Chord

 

 

{source}
[[iframe src=”https://embed.spotify.com/?uri=spotify%3Aalbum%3A2tw2lROMjvSCwpRCRXRJrw” width=”300″ height=”380″ frameborder=”0″ allowtransparency=”true”]][[/iframe]]
{/source}

 

 

CD lze koupit na http://www.bontonland.cz/elton-john-wonderful-crazy-night/ 

Bontonland

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.