Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

ERA-PACK Chrudim se loučí s rokem 2009 vítězně

ERA-PACK Chrudim se loučí s rokem 2009 vítězně, foto: (c) 2009 Jaromír Zajíček www.FotoZajda.czVysokým vítězstvím. Tak zakončili hráči FK ERA-PACKu Chrudim rok 2009. Kajot Helas Brno si z chrudimské palubovky odvezl výprask 10:1.

Chrudimští do utkání vlétli bleskově a již v první desetiminutovce si vytvořili třígólový náskok. Hosty zjevně poznamenal pozdní příjezd, když dorazila cca 25 minut před utkáním. Jednalo se o hru kočky s myší. Zatímco hráči ERA-PACKu si utkání užívali a bavili chrudimské publikum povedenými kousky, hosté zasostávali, byli pomalejší. Do poločasové přestávky se šlo za stavu 5:0 pro ERA-PACK Chrudim.  

Ve druhé půli chrudimští navyšovali skóre. Za hosty se podařilo vstřelit čestný úspěch Pánkovi. Když už se zdálo, že chrudimští se zastaví těsně pod hranicí 10 branek, sáhli v závěrečných minutách ke hře bez brankáře a dovršili tím desetigólový příděl pro hosty z Brna.

 

FK ERA-PACK Chrudim – Kajot Helas Brno 10:1 (5:0)

Branky:
Cacau 2, Vladyka 2, Bouška 2, Max 2, Kopecký, Rešetár – Pánek

Více na www.fkerapack.cz

 

foto: (c) 2009 Jaromír Zajíček www.FotoZajda.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.