Pátek, 3.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Chrudim zažije koncert roku Support Lesbiens

Kryštof Michal, foto: (c) 2009 Jaromír Zajíček, www.FotoZajda.czNejvětší hudební událostí roku se 19. prosince 2009 v Chrudimi stane koncert skupiny SUPPORT LESBIENS. Jedna z nejúspěšnějších domácích kapel současnost. zajede za svými fanoušky do klubu Total Inferno Chrudim. Zastávku plánuje kapela v rámci svého letošního koncertního turné Greatest Hits.
Chrudimští fanoušci a fanynky skupiny SUPPORT LESBIENS se tuto sobotu mohou těšit na největší hity svých oblíbenců naživo. V koncertním vystoupení jim kapela naservíruje svoje nejoblíbenější hity. Chybět nebude ani jejich nová skladba “Životní”, která je také titulní písní k TV seriálu Přešlapy a podle oficiální radiohitparády IFPI v současné době i nejhranější českou skladbou na všech radiích. V repertoáru “Supportů” zazní i takové hity jako “She´s So Complicated”, “Nothing Is Something”, “English Stereo”, “World Of Prose”, “On My Line”, “Cliche” a mnoho dalších. Na koncert s sebou kapela přiveze silný zvukový a světelný aparát, a akce proto slibuje velký hudební i vizuální zážitek. Do té správné nálady dostane publikum skupina Eddie Stoilow, která se představí jako předkapela na všech koncertech. Ti před několika málo týdny vydali svůj debut “The Best Of”, z něho se v rádiích úspěšně “uchytila” skladba “Hey You”.

 

Více na www.totalinferno.cz

foto: (c) 2009 Jaromír Zajíček, www.FotoZajda.cz

 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.