Úterý, 21.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

ERA-PACK dnes vstoupí do semifinálové bitvy

ERA-PACK dnes vstoupí do semifinálové bitvy, foto: Jaromír Zajíček www.FotoZajda.czNedočkavci se již dočkali a probudili se do středy 14. dubna 2010, kdy od 20:15 hodin startuje semifinálová série mezi FK ERA-PACK Chrudim a SK Slavia Praha ve sportovní hale TJ Sokol Chrudim

Tým našeho soupeře je momentálně “v laufu”. Poté, co hráči Slavie dokázali vstát z mrtvých a otočit sérii s brněnským Tangem z 0:2 na 3:2, hráči nešetří sebevědomými prohlášeními. ERA-PACK si svou účast v semifinále vybojoval po třech jednoznačných vítězstvích v utkáních proti Torfu Pardubice. Jak vlastně vypadala vzájemná utkání v lize? V prvním vzájemném měření sil, v litopadu v pražském Edenu, ERA-PACK dokázal zvítězit 3:1. Další střetnutí přišlo 6.2. tohoto roku v televizním utkání na zimním stadionu v Chrudimi. Tentokrát to Slavia odnesla gólovým výpraskem 10:2. Smutnou kapitolou tohoto utkání bylo chování pražských fanoušků.

Klub před tímto dalším vzájemným duelem udělal maximální opatření po spolupráci s Policií ČR. Věříme, že minulé negativní zkušenosti neodradí chrudimské fanoušky k účasti na utkání. Mimo jiné je toto střetnutí vysíláno živě na ČT4 Sport. Správný chrudimský fanda by ovšem v hale neměl chybět.

 

ERA-PACK dnes vstoupí do semifinálové bitvy

Více na www.fkerapack.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.