Festival v obchodním domě – to je Gravity festival

Netradiční taneční festival v útrobách obchodního domu se vrátí do Prahy. Ve čtvrtek 29. března 2018 (druhý den je státní svátek – Velký pátek) se OC ARKÁDY PANKRÁC promění v obří klub a v pasáži centra na vás budou čekat dvě stage obsazené nejprestižnějšími jmény současné taneční scény. Jako headliner se poprvé v ČR představí francouzský producent Malaa.

Pojďme si představit další vystupující na jarní edici Gravity festivalu. Ben Nicky se prezentuje velmi energickými trance sety s prvky PSY a dokáže přitvrdit i na 160 bpm. Ještě před Prahou např. vystoupí na Main stage ASOT 850 po boku Armina van Buurena. Pro pořadatele je to trochu netradiční jméno, ale rozhodli se jít proti proudu.

Dalším potvrzeným jménem je, u nás velmi oblíbený, holanďan Dyro. Na vrchol vystoupal po boku Hardwella a Dannica. Objel snad všechny kouty světa. Postupem času se však jeho tvorba začala razantně proměňovat. K tomu si založil vlastní label Wolv, kde vydává nejenom své nové tracky. Právě pro jeho změnu ho pořadatelé zařadili do lineupu, kam skvěle padne.

Madison Mars se premiérově představí v Praze. Dříve vystupoval pod trancovým jménem Beat Service. Od roku 2016 se však jeho dráha pod současným jménem Madison Mars začala ubírat úplně jiným směrem. Dlouho se tak spekulovalo, že pod jeho jménem vystupuje sám Don Diablo. Madison svou identitu záhy prozradil a zařadil se mezi základní kameny Hexagonu.

Další premiéra bude dokonce světová. Holandská dvojka Dirtcaps se představí po boku svého chráněnce Maneneho na hlavní stage Gravity Festivalu ve speciálním b2b setu.

Zatím posledním zveřejněným jménem je švédské duo Dada Life, které se do Prahy vrací po dlouhé době.

Vstupenky zakoupíte na http://bit.ly/gravityfestival2018

 

Gravity festival

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.