Pátek, 8.12.2023
FutsalSport

Final Four poháru FAČR v Chrudimi

Final Four poháru FAČR v ChrudimiJiž tento pátek a sobotu 12. a 13. prosince 2014 se v chrudimské Sportovní hale koná Final four Poháru FAČR ve futsalu. V pátek se hrají semifinálová utkání – od 17:30 hod proti sobě nastoupí FC Balticflora Teplice a FC Benago Zruč nad Sázavou, od 20 hod pak 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto a domácí tým FK ERA-PACK Chrudim. V sobotu je na programu od 20:00 hod. finále, které bude přímým přenosem vysílat Česká televize.

Obhájcem trofeje je tým ERA-PACKu Chrudim, který ale letos nečeká lehká práce, protože favoritem druhého semifinále je Balticflora Teplice, současný lídr tabulky Chance futsal ligy. Chrudimský tým ale chce využít domácího prostředí a oplatit teplickému celku prohru z úvodního ligového kola.

Zajímavé je také to, že letos se hraje o jubilejní 20. titul z pohárové soutěže, jejíž první ročník vrcholil v roce 1995 taktéž ve Východních Čechách, kdy hostitelem závěrečného turnaje bylo Hlinsko. Nejčastěji v soutěži zvítězil ERA-PACK Chrudim, který má ve svém držení 7 pohárových prvenství. Přijďte tedy do Sportovní haly podpořit svůj tým a pomoci mu tak dosáhnout osmého poháru.

 

Final Four poháru FAČR v Chrudimi

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.