Finlandia Mácháč 2016 představuje kompletní line up

Finlandia Mácháč 2016 představuje kompletní line upRůzné skutečnosti se během posledních pár let staly u festivalu Finlandia Mácháč takřka tradicí. Od roku 2011 je festival vždy dvoudenní a od roku 2013 zároveň vždy kompletně vyprodaný. Podobný scénář, který zarmoutí většinou všechny, kteří nechávají nákup vstupenek na posledních chvíli, se s největší pravděpodobnosti odehraje i letos. Tři týdny před konáním je v prodeji posledních 20% základních dvoudenních vstupenek z celkové kapacity festivalu a 100 kusů vstupenek kategorie GOLD na terasu B (terasa A je vyprodaná a v prodeji už nebude).

 Aktuální cena dvoudenních vstupenek (1.090 Kč) se bude ještě zvyšovat na 1.190 Kč – pro posledních 500 kusů před vyprodáním.

 

 

 

 Novinkou letošního ročníku je nová stage s názvem MEET THE GIANTS, která poprvé nabídne i live vystoupení (Vladimir 518 & DJ Mike Trafik, Pil C). Na webu festivalu je již zveřejněn kompletní časový rozpis pro všechny stage. Oba letošní headlineři (DVBBS a Oliver Heldens) odehrají 90 minutové sety.

Více na www.festival-machac.cz/cs/artists

 Předprodej vstupenek probíhá exkluzivně v síti Ticketpro.


Finlandia Mácháč 2016

19. – 20. 8. 2016
Máchovo jezero, pláž Klůček

Předprodej od 1.090 Kč v síti Ticketpro. 
DVBBS, Oliver Heldens, Sick Individuals, MaRLo, MATTN, Ferreck Dawn, Joe Stone a další

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.