Finští LORDI na světovém turné opět u nás

Lordi18. listopadu 2010 – PRAHA, KC Vltavská
19. listopadu 2010 – OSTRAVA, Bonver Arena
Speciální host: THE DOGMA (Itálie)

Nezapomenutelná pódiová show a kostýmy jako zásadní součást identity kapely. Kdo jiný okamžitě vytane na mysli na základě tohoto popisu než LORDI.

Hardrock/heavymetalový úkaz z Finska se těší popularitě nejen v jezerní zemi, ale po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Držitelé ceny Eurovision Song Contest 2006 dokázali, že i tvrdší kapela má šanci uspět v širším měřítku (jejich song “Hard Rock Hallelujah” získal po 45 letech vítězství pro Finsko v soutěži, která na rock a metal není primárně zaměřena). Kapela již několikrát dorazila i do ČR, naposled na festival Masters Of Rock 2010, aby svým zbrusu novým singlem “This is Heavy Metal” famózně uzavřela celý festival a pozvala všechny fanoušky svých horrorových show na nadcházející Lordisvětové turné k nové desce “Babez for Breakfast“, která vyšla v září!

LORDI umně kombinují nejrůznější vlivy do jednoho celku a vdechli tak “hard & heavy” nový život. Mísí se zde horrorový feeling známý z desek ALICE COOPERa, výbušná přímočarost velikánů KISS, provokativní skočnost TWISTED SISTER či melodická přehlednost OZZYHO OSBOURNA. Toto vše je možné v hudbě těchto maskovaných performerů najít. Pokud si přimyslíme strašidelné kostýmy, ve kterých kapela nejen vystupuje, ale zřejmě i spí, je obraz štědré rockmetalové hostiny úplný.

Yeah, Hallelujah! LORDI se k nám ve dvou koncertech (Praha, Ostrava) vrátí ve zbrusu nové show, s novými kostými a hlavně s novou, velmi slibně nazvanou deskou! Nedáte si taky sladký kousek k snídani? Nebo k večeři…”babez” chutnají vždy, a když vám je naservírují samotní LORDI, tak dvojnásob…:).

Speciálním hostem koncertu je talentovaná, ambiciózní a hlavně velmi silně charismatická banda z Itálie – THE DOGMA!

Vstupenky můžete pořídit na webu http://www.mastersofrock.cz/, či na tel. 577 432 580, 224 235 267 na dobírku, v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticket-Art a ve všech obvyklých předprodejích.

Cena vstupenek: 590 Kč

Fotogalerii z koncertu z 16. března 2009 v Pardubicích naleznete na adrese http://www.fotozajda.cz/koncerty/lordi/galerie.html.

 

Více na http://www.pragokoncert.com/ a http://www.lordi.fi/.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.