Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Gladiator Race pro malé sportovce a sportovkyně opět v OC Futurum

Pořadatelé oblíbené série překážkových závodů Gladiator Race z organizace Sportvisio opět míří do královéhradeckého obchodního a zábavního centra Futurum. V sobotu 8. února 2020 zde vystaví cvičnou dráhu pro malé gladiátory a gladiátorky. Nouze nebude o skákání, běhání, plazení, ručkování doplněné atmosférou vyhledávaných běžeckých závodů včetně autentických překážek jako je balanční kladina, konstrukce pro ručkování, překážková dráha a série dalších stanovišť. Vstupné na dětský den Gladiator Race je zdarma.

Bláta ani kaluží se nikdo bát nemusí, přesto o adrenalin nebude nouze. Dětský den inspirovaný terénními závody Gladiator Race se ve Futuru uskuteční již popáté. Věříme, že se i tentokrát podaří děti inspirovat k pohybu a rekrutovat z jejich řad pravidelné účastníky a účastnice závodů,“ shrnuje Barbora Chládek, marketingová manažerka OC Futurum Hradec Králové, které spadá do skupiny CPI Property Group.  

Horní patro centra a prostor před gastro zónou obsadí devět rozličných překážek a tréninkových konstrukcí, které prověří výdrž, rovnováhu, fyzickou zdatnost i obratnost. Překážky jsou vhodné pro malé sportovce a sportovkyně ve věku od 4 do 12 let. Vyzkoušet si atmosféru závodu Gladiator Race bude možné v sobotu od 11 do 18 hodin.

V rámci programu budou probíhat i soutěže, a to nejen pro děti, ale také pro rodiče. Ve stánku organizace Sportvisio, pořadatel distančních či adrenalinových překážkových běhů, bude možné také vybírat z nabídky dětských sportovních a příměstských kempů nebo získat informace o závodech v průběhu nadcházející sezóny.

Více informací na www.futurumhradec.cz a na Facebooku.
Nebo na stránkách pořadatele www.sportvisio.cz a www.gladiatorrace.cz.

 

Futurum Gladiator Race

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.