Heavy metal útočí na Pradubice – přijedou HAMMERFALL

HAMMERFALL11. prosince 2015
Tipsport Arena Pardubice

Silný, majestátný a melodický heavy metal v podání severské legendy bude vždy psát historii tvrdé hudby. Skvělé kytarové riffy, hromové bicí a vynikající zpěv této kapely se již dávno stal hymnou.

Po tom co doslova dobyli Masters Of Rock, se k nám HAMMERFALL vrací na samostatný koncert. Populární Švédové na obrovské ovace zareagovali velmi rychle a mají ohromnou chuť hrát dál! Nové album je doslova nabité energií a samotné vystoupení ještě více. Navíc poslední deska loni debutovala v první desítce prodejních žebříčků alb a v USA se mezi nováčky dostala dokonce na samotný vrchol!

Kladivouni se s aktuálním albem “(r)Evolution” navázali na své legendární období, kdy se deskami „Glory To The Brave“ a „Legacy of Kings“ zapsali do dějin heavy metalové bible. HAMMERFALL sobě, ale hlavně fanouškům dokážou, že ještě nepatří do starého železa, a že v nich metalový oheň stále ještě nevyhasl.

 

 

Předkapely tohoto večera budou hned dvě! Italská power folk metalová kapela ELVENKING přijede své posluchače seznámit s jejich nejúspěšnějším albem „The Pagan Manifesto“. ELVENKING patří mezi kultovní kořeny metalově aktivní evropské scény a od roku 1997 si rapidně rozšiřují základnu fanoušků skvělými alby a úspěšnými živými vystoupeními na předních evropských festivalech. Spolu s ELVENKING v tento večer zahraje také SERENITY. Jejich symfonický metal, vás jistě uchvátí!

Přijďte si užít pořádně energický metalový večer již 11. prosince v Tipsport Aréně, Pardubice!

Hammerfall

 Vstupenky lze koupit on-line na Ticket-Art v ceně od 690 do 790 Kč. 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.