Hlásí se baletky

 ZUŠ ChrudimPokud pořádáte nějaký ples či akci, na kterou se hodí předtančení máme pro vás zajímavý tip od tanečního oddělení ZUŠ Chrudim.

Nabízíme předtančení žáků a žákyň tanečního oddělení ZUŠ Chrudim na plesy, karnevaly, firemní akce atd.

Plesová předtančení tanečního oddělení jsou již několikaletou tradicí. Zdejší děvčata jsou zvána nejen na plesy v Chrudimi (např. reprezentační Posádkový či Měšťanský) ale i mimo město (Hradec Králové, Lázně Bohdaneč, Kočí atd.).

Můžeme nabídnout tři různá předtančení: Efektní show s egyptskými křídly, francouzský kankán na Offenbachovu hudbu v úžasných kostýmech nebo klasickou baletní choreografii. Všechna děvčata a chlapci, kteří předtančení připravují, jsou držiteli nejvyšších ocenění z celostátních a mezinárodních soutěží, které v oblasti klasického a scénického tance v Čechách probíhají.

Za předtančení (a je jedno, jestli během večera vystupujeme jednou či dvakrát) si účtujeme 500,- Kč a v případě, že se akce koná mimo Chrudim, je třeba, aby pořadatel pro děvčata zajistil, nebo jim uhradil odvoz. Je také třeba mít k dispozici aparaturu, na které lze pustit hudbu.

V případě, že by jste měli o naše vystoupení zájem, kontaktujte nás, prosím, na e-mail: pavla.kymplova@seznam.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.