Hlinecký amfiteátr ožije rockem

Škwor

27. června 2009

Amfiteátr pivovaru Hlinsko

Harlej, Alkehoj, Škwor

Každý rok v létě si hlinecký pivovar Rychtář zve do svého amfiteátru přední české, ale i zahraniční kapely. Letošní první koncert, zameřený převážně na rock odehrají hned tři, a to Harlej, Alkehoj a Škwor.

Oblíbené rockové kapely Harlej a Alkehol se v roce 2009 představí publiku v hlineckém amfiteátru vůbec poprvé. Navíc se vystřídají během jednoho večera na společném koncertu, který tedy nabídne dvojnásobnou porci rocku. Obě skupiny v minulém roce vydaly nová alba, staré známé osvědčené písně budou tak doplněné o aktuální novinky. Tato první akce odstartuje již sedmý ročník koncertů pod hlavičkou Léto s Rychtářem. Během ní budou znít pivovarem tématické písně jako Hospodo nalejvej, Pivo dělá hezká těla, ale i samozřejmě další hity Svařák, Pověste ho vejš, Zfetovanej a mnoho dalších.

Na závěr večera pak vystoupí skupina, která prostředí hlineckého amfiteátru dobře zná, neb zde vystoupí již potřetí. Po dvou letech se do pivovaru totiž vrátí přední hard rocková partička Škwor. Díky hitům Mý slzy neuvidíš nebo Sraž nás na kolena zde vždy mají silnou fanouškovskou základnu a vždy skvělé koncerty.

Více informací naleznete na www.letosrychtarem.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.