Pondělí, 2.10.2023
HudbaKultura

John O’Callaghan zazáří na Transmission

John O’Callaghan zazáří na TransmissionDalší umělec již Transmission v Praze navštívil. Tato trancová legenda v minulosti dokonce dvakrát zazářila na pódiu TM a je připravena vrátit se v sobotu 29. října 2016 k oslavám desetiletého výročí na Transmission 2016 v pražské O2 areně.

Někteří znají John O’Callaghana jako ikonu taneční hudby, někteří ho znají ve zkratce “JOC” a někteří znají jen jeho hudbu. V několika předešlých letech vybrousil své umění upliftově melodické trancové hudby a výsledkem jsou ty nejlepší remixy z nejlepších vydávané na labelech: Armada, Black Hole, Vandit, Garuda a samozřejmě také originální hity vydávané na jeho vlastním labelu Subculture. Johnova diskografie zahrnuje ty nejznámější trancové nahrávky stávající éry jako jsou: ‘Big Sky’, ‘Find Yourself’, ‘One Special Particle’, ‘Exactly’ a dále pokračuje v útoku na taneční parkety po celém světě.

John O’Callaghan se silně zarývá v povědomích trancových fanoušků a v nejbližší době to s jistotou nebude jiné. Je nám potěšením znovu přivítat legendu JOC zpět a to přímo na speciální edici Transmission!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.