Joris Voorn přijede do Svojšic

joris_voornPokud jste si mysleli, že zahraniční line up festivalu Svojšice byl definitivně uzavřen, jste na omylu. Organizátoři akce do letního areálu přiváží další jméno, které je českému publiku velmi dobře známé. Dne 29. června 2012 do ČR dorazí holandský dj a producent, který rozhodně umí zatřást tanečním parketem – Joris Voorn!

Joris Voorn  už v Čechách vystoupil několikrát, a ani na festivalu u nás nezahraje poprvé. Jeho popularita a oblíbenost ale během posledních let stále stoupá a talentovaný Holanďan momentálně mezi nejžádanější jména na poli techno, tech-house i house music. Vloni byl společně s kolegou 2000 and One rezidentem halovky Sensation White, jeho skladby  Incident nebo The Secret se staly masivními hity a vévodily tanečním parketům po celém světě. Na Svojšicích Joris předvede i svou „temnější“ stránku, ke které budou patřit i další neméně známé skladby z Voornova labelu Rejected a mnohých dalších renomovaných značek, na kterých vydává.

Jak jsme váš již informovali, techno line up se kompletně přesouvá na otevřenou scénu, na které kromě Jorise Voorna vystoupí headliner Sven Väth, John Digweed, Adam Beyer, Cristian Varela, PAN-POT a další.

Pro více informací sleduj weby http://www.svojsice.cz/ a www.facebook.com/svojsice

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.