Karetní hra – Bobří banda

Karetní hra - Bobří bandaMalí bobři se hrozně rádi potápí a dělají různé hlouposti. Objeví se na jednom místě, ale v mžiku zmizí a již jsou zase někde jinde. Pokud si nedáte pozor, tam, kde byl před chvilkou roztomilý bobřík, se vynoří zlá vodní krysa – a to si určitě nepřejete!

Každý hráč má před sebou 4 karty položené lícem dolů. Na nich mohou být hodnoty od 0 do 9 nebo tři různé druhy akčních karet. Cílem hry je získat karty s co nejnižšími hodnotami. Nejzáludnější na hře je to, že si musíte zapamatovat hodnoty karet, které se neustále přesouvají. Na konci každého kola otočí každý hráč svoje karty lícem nahoru a sečte si jejich hodnoty. Součty se zaznamenávají do přiloženého bločku. Vyhrává hráč, který má po konci všech kol nejnižší skóre.

Hra obsahuje:
  66 karet
  1 bloček
  pravidla hry v českém i slovenském jazyce

Rok vydání: 2007 
Autoři: Ann Stambler, Monty Stambler 
Výrobci: ALBI, AMIGO 
Dovozci: ALBI  
Věk hráčů: Od 6 let
Počet hráčů: 2 až 6
Doba hraní: Krátká hra do 20 minut 
Stupeň náhody: střední podíl náhody
Interaktivnost: ustálená komunikace
Humor: hra má k humoru blízko
Složitost: jednoduchá
Herní systém: Karetní hra, Paměť

S hrou uspějete u dětí, ale stejně tak přinese zábavu i na uvolněnější párty. Můžete si ji přijít zahrát i do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Hru Bobří banda si lze zakoupit na www.modernihry.cz nebo pokud dáváte přednost kamennému obchodu, pak si zajděte do pardubického AFI Paláce, kde najdete prodejnu ALBI.

Více na www.albi.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.