Kinotip: Deadpool 2

První Deadpool se před dvěma roky stal nejvýdělečnějším R-kovým filmem všech dob a restartoval kariéru Ryana Reynoldse, jak dopadlo pokračování, se můžete přesvědčit na vlastní oči v kinech již dnes.

Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds – Pohřben zaživa, 3:15 zemřeš). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne. Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play.     (CinemArt)

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 17. května 2018.

 


Akční / Komedie / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 119 min

Režie: David Leitch

Předloha: Fabian Nicieza (komiks), Rob Liefeld (komiks)

Scénář: Rhett Reese, Paul Wernick, Ryan Reynolds

Kamera: Jonathan Sela

Hudba: Tyler Bates

Hrají: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Zazie Beetz, Bill Skarsgård, T.J. Miller, Terry Crews, Rob Delaney, Stefan Kapicic, Karan Soni, Eddie Marsan, Jack Kesy, Leslie Uggams, Julian Dennison, Šiori Kucuna, Hayley Sales, Luke Roessler, Scott Vickaryous

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/426009-deadpool-2/prehled/ 

 


Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.