Kinotip: Mrakodrap

Film Mrakodrap v hlavní roli s Dwaynem Johnsonem bude chtít svým tématem zapůsobit hlavně na fanoušky nesmrtelné série: Smrtonosná past.

Perla je nejvyšší a zároveň nejlépe zabezpečená budova na světě. Přesto její majitelé najmou velezkušeného bezpečnostního experta Willa Sawyera (Dwayne Johnson – Rychle a zběsile 5, Jumanji: Vítejte v džungli), aby to oficiálně potvrdil. Jenže pak začne v budově hořet a o technickou závadu se rozhodně nejedná.

Will, coby bývalý šéf týmu FBI, který se specializoval na záchranu rukojmích, zažil už leccos, ale tohle je přece jen silná káva. Požár se rychle šíří a Will zjistí, že právě on je podle policie odpovědný za jeho založení. I když se zrovna pohybuje mimo budovu, bude muset rychle dovnitř, protože v jednom z nejvyšších pater je uvězněna jeho žena (Neve Campbell – Tři do tanga, Vřískot) se dvěma dětmi.

A to stále ještě není všechno, v mrakodrapu se pohybuje ozbrojený gang, se kterým se bude muset Will taky vypořádat, pokud chce své blízké zachránit. Ještě jsme zapomněli zmínit, že po vážném zranění z minulosti má jednu nohu umělou a že jediná cesta do domu v plamenech vede přes vedle stojící jeřáb, z jehož ramene ve výšce několika desítek metrů bude muset přeskočit.  (CinemArt)

 

Oficiální premiéra filmu byla stanovena na 12. července 2018.

 


Akční / Drama / Thriller / Krimi

USA, 2018, 103 min

Režie: Rawson Marshall Thurber

Scénář: Rawson Marshall Thurber

Kamera: Robert Elswit

Hudba: Steve Jablonsky

Hrají: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Noah Taylor, Roland Møller, Chin Han,Byron Mann, Hannah Quinlivan, McKenna Roberts, Noah Cottrell, Paul McGillion, Kevin Rankin,Matt O’Leary, Tzi Ma, Venus Terzo, Beatrice King, Adrian Holmes, Elfina Luk, Kathy Wu, Vivian Full

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/502298-mrakodrap/prehled/ 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.