Kinotip: Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: HomecomingV pořadí již čtvrtý filmový představitel populárního komiksového hrdiny Spidermana se zhoupne na jeho pavoučích sítích do vašich kin již dnes.

 

Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland – Billy Elliot, Ztracené město Z), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei – Můj bratranec Vinny, V ložnici) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr. – Iron Man, Sherlock Holmes). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu – což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil – ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton – Batman, Birdman), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité.  (Falcon)

 

 

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 6. 7. 2017.

 

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2017, 133 min

Režie: Jon Watts

Předloha: Stan Lee (komiks), Steve Ditko (komiks)

Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Christopher D. Ford, Chris McKenna

Kamera: Salvatore Totino

Hudba: Michael Giacchino

Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori,Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau, Michael Mando, Tyne Daly, Bokeem Woodbine,Kenneth Choi, Abraham Attah, Garcelle Beauvais, J.J. Totah, Tiffany Espensen, Michael Barbieri,Michael Chernus, Jacob Batalon

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/345378-spider-man-homecoming/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.