Kinotip: Thor: Ragnarok

Thor: RagnarokJiž dnes vás v kinech zelektrizuje v pořadí již třetí film o bohu hromu Thorovi, tentokrát pod dohledem novozélandského režiséra Taika Waititi.

Thor (Chris Hemsworth – Avengers: Age of Ultron, Rivalové) je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – zkázu svého domova a konec asgardské civilizace – který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela (Cate Blanchett – Podivuhodný případ Benjamina Buttona, Talentovaný pan Ripley).

Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers – neuvěřitelnému Hulkovi (Mark Ruffalo – Děcka jsou v pohodě, Prokletý ostrov).    (Falcon)

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 26. října 2017.

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2017, 130 min

Režie: Taika Waititi

Předloha: Stan Lee (komiks), Larry Lieber (komiks), Jack Kirby (komiks)

Scénář: Eric Pearson, Craig Kyle, Christopher Yost

Kamera: Javier Aguirresarobe

Hudba: Mark Mothersbaugh

Hrají: Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Tom Hiddleston, Idris Elba, Anthony Hopkins, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban, Jaimie Alexander, Sam Neill, Ray Stevenson, Benedict Cumberbatch, Tadanobu Asano, Taika Waititi, Clancy Brown, Lou Ferrigno,Stan Lee, Rachel House, Rob Mayes

ČSFD: https://www.csfd.cz/film/374525-thor-ragnarok/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.