Kinotip: X-Men: Apokalypsa

X-Men: ApokalypsaNásledujíc kritiky i diváky opěvovaný, celosvětový hit „X-men: Budoucí minulost“ nám režisér Brian Singer nabízí pokračování s názvem „X-men: Apokalypsa“.

 

V počátcích naší civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse (Oscar Isaac – Star Wars: Síla se probouzí), první a nejsilnější z mutantů z X-menovského vesmíru. Celou svou existenci hromadil sílu jiných mutantů a stal se nesmrtelným a neporazitelným. Probouzí se po tisíciletém spánku a je znechucený dnešním světem. Rozhodne se z pomocí skupiny mocných mutantů, Storm (Alexandra Shipp – seriál Nešika), Psylocke (Olivia Munn – Poldův švagr), Angel (nováček Ben Hardy) a Magneto (Michael Fassbender – Steve Jobs) vyhladit lidstvo a nastolit nový lepší řád. Víra lidstva v přežití balancuje na hraně a proto Raven (Jennifer Lawrence – Joy) s pomocí Profesora X (James McAvoy – Uvnitř tančím), musí naverbovat a vést tým mladých X-menů s cílem zastavit jejich největší nemesis a zachránit celý svět před zničením.

 

 

 

Oficiální premiéra je stanovena na 19. května 2016.

 

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2016, 143 min

Režie: Bryan Singer

Scénář: Michael Dougherty, Dan Harris, Simon Kinberg, Bryan Singer

Kamera: Newton Thomas Sigel

Hudba: John Ottman

Hrají: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac,Rose Byrne, Tye Sheridan, Sophie Turner, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Evan Peters,Lucas Till, Ben Hardy, Lana Condor, Olivia Munn, Josh Helman, Tómas Lemarquis, Channing Tatum, Joe Cobden, Hugh Jackman

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/358916-x-men-apokalypsa/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.