Kinotip: Zhasni a zemřeš

Zhasni a zemřešOd producenta Jamese Wana (V zajetí démonů, Saw, Insidious), přichází do kin příběh o neznámém zlu, které se plíží v temnotě.

Když Rebecca (Teresa Palmer – Two Thirty 7, Mrtví a neklidní) odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nebyla si nikdy úplně jistá, co je skutečné a co není … a nyní její bratříček Martin (Gabriel Bateman – Annabelle, seriál Outcast) prožívá stejně nevysvětlitelné a děsivé události, které kdysi vystavovaly zkouškám její příčetnost a ohrožovaly její bezpečnost. Znovu se objevila děsivá bytost tajemně propojená s její matkou Sophií (Maria Bello – Zmizení, Smolař). Ale tentokrát, s tím, jak se Rebecca přibližuje k odhalení pravdy, je třeba si přiznat, že životy všech jsou v ohrožení… jakmile se zhasnou světla.(Freeman Ent.)

Režie se pod Wanovým dohledem chopil švédský rodák David F. Sandberg, jehož prvotina z roku 2013 krátkometrážní film Lights Out byl námětem pro film Zhasni a zemřeš. Spolupráce se oběma režisérům zjevně zalíbila a Wan nechá Sandberga natočit další film z jeho produkce konkrétně pokračování hororu Annabelle.

 

Oficiální premiéra je stanovena na 21. července 2016.

 

Horor
USA, 2016, 90 min

Režie: David F. Sandberg

Scénář: Eric Heisserer

Kamera: Marc Spicer

Hudba: Benjamin Wallfisch

Hrají: Teresa Palmer, Maria Bello, Billy Burke, Emily Alyn Lind, Alicia Vela-Bailey, Gabriel Bateman, Lotta Losten

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/418916-zhasni-a-zemres/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.