Knihovna dá nahlédnout do spisovatelského umění

Knihovna dá nahlédnout do spisovatelského uměníKrajská knihovna v Pardubicích si pro zájemce o spisovatelské řemeslo připravila Literární dílny tvůrčího psaní. Účastníci workshopu budou mít možnost se během tří setkání seznámit například s tím, jak postupovat při vytváření svých vlastních textů a co musí text obsahovat, aby čtenáře zaujal.

Literární dílny tvůrčího psaní při Krajské knihovně v Pardubicích odstartují ve středu 22. 3. od 17 hodin. Další dvě dvouhodinová setkání jsou plánovaná na následující měsíce, konkrétně na 19. 4. a 24. 5. V prostorách univerzálního sálu knihovny bude nadšené pisatele zdarma lektorovat Mgr. Kristýna Obrdlíková, která se literatuře, zejména fantastice, dlouhodobě věnuje, ať už jako autor, čtenář nebo porotce.

Milovníci příběhů a psaného slova se mohou těšit na neformální setkání, na kterých budeme nejen sdílet osvědčené postupy psaní včetně příprav k němu, ale bude i prostor pro výměnu vlastních zkušeností, možnost nechat si poradit s konkrétními problémy a samozřejmě i praktické ukázky,“ předesílá Obrdlíková.

Zájemci mohou absolvovat celý cyklus, ale stejně tak se mohou zúčastnit jen vybraných seminářů. Vzhledem k omezené kapacitě lekcí, je nutné svou účast nahlásit na mail darien@lapard.cz, či vyplnit přihlášku na webových stránkách knihovny – www.kkpce.cz.

Knihovna dá nahlédnout do spisovatelského umění

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.