Knižní tip: Susan Ee – Pád andělů

Knižní tip: Susan Ee - Pád andělůVůle a odhodlání neznají překážek. První kniha napínavého fantasy thrilleru konečně v češtině!

Je to šest týdnů, co andělé apokalypsy sestoupili na zem a zcela ovládli dosavadní poklidný chod moderního světa. Ve dne jsou lidé v San Francisku, kde žije i Penryn a její rodina, zastrašováni pouličními gangy, v noci tu panují strach a podezření. Penryn se snaží v chaotickém městě přežít a ochránit svoji rodinu, ovšem do té doby, než je její sestra Page unesena anděly. Penryn je ochotná pro záchranu sestry udělat cokoli…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Název knihy: Pád andělů
Autorka: Susan Ee
Žánr: thriller, fantasy

Rok vydání: 2014
Vydalo: Nakladatelství Motto
Počet stran: 288
Vazba: brožovaná

Věk: 15+

ISBN: 978-80-2670-047-0
EAN: 9788026700470

E-shop: www.albatrosmedia.cz

Ukázková kapitola knihy: www.albatrosmedia.cz

Knižní tip: Susan Ee - Pád andělů

Susan EeSusan Ee odjakživa tíhla ke sci-fi, fantasy a hororům, hlavně když byly aspoň trochu zamilované. Původní profesí je právnička, přičichla také k filmu. Jako režisérka uvedla několik krátkých filmů, ale teď si užívá psaní, protože tak může nejlépe popustit uzdu své bujné fantazii. Její prvotina Pád andělů se stala mezinárodním bestsellerem, dosud přeloženým do devatenácti jazyků. O filmové zpracování projevil zájem kultovní režisér Sam Raimi.

 

 

 

Nakladatelství Motto Nakladatelství Motto je nakladatelství s pozitivním nábojem. Vydává kvalitní českou, převážně humoristickou beletrii a romány předních českých spisovatelek (Halina Pawlowská, Ivanka Devátá , Irena Obermannová, Barbara Nesvadbová). Objevuje i nové autorky (Eva Rýznerová, Michaela Klevisová) a uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány Říkal jsi, Ti amo a Oběd v Paříži, které kombinují příběhy o lásce s recepty.
Významnou součástí portfolia tohoto nakladatelství jsou kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Nejen ženám jsou pak určeny tituly z oboru populární psychologie.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.