Knižní tip: Hřebec

HřebecKovboj versus knihovník! Kdo vyhraje v souboji o nádhernou Vivian?

Zábavný sexy román, ze kterého div smíchy neomdlíte.

Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat,cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, dokterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte.

Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovskéhodobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano?

Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow,který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?

 

Název:                               Hřebec
Autor:                                 Alice Clayton

Mladá FrontaVydavatel/výrobce:         Mladá fronta
Rok vydání:                      2015

Počet stran:                     200
Vazba:                              flexovazba
Rozměry:                         140 x 210 mm

EAN:                                 9788020435019
ISBN:                                978-80-204-3501-9

E-shop:                            http://www.kniha.cz/hrebec/d-306221/

 

Hodnocení čtenářů:

“Je to čtivý román, legrace, oddychové čtení na dovolenou (na krátkou dovolenou, měla jsem přečteno za tři dny). Možná na mě moc uklízení harampádí ve starém domě. Jednoduché čtivo. Ale přesto pěkné.”
Atalera

“Vtipný, bavila jsem se dobře, jen ten konec mohl být o trochu delší jako že by si to víc spolu užili na stránkách, skoro celou knihu čekám kdy už a pak to autorka vezme hopem a konec. Ráda si přečtu nějakou další knížku.”
Naivka

 

O autorce:


Alice Clayton (USA)
– před zahájením své spisovatelské dráhy pracovala Alice Clayton několik let v kosmetickém průmyslu jako maskérka, kosmetička a školitelka. Psát začala až ve třiatřiceti a v roce 2010 vyšel její románový debut The Unidentified Redhead (v českém překladu Kdopak je ta zrzka?), jehož pokračování The Redhead Revealed se dostalo na pulty ještě tentýž rok. V roce 2012 vydala Alice svou v pořadí třetí knihu Wallbanger, první díl zbrusu nové série. Alice žije v St Louis ve Spojených státech.

 

Mladá frontaDivize Knihy vydavatelství Mladá fronta je v současné době nejstarším kontinuálně fungujícím vydavatelem knih v České republice. Na knižním trhu působíme od roku 1945. U odborníků patříme mezi respektované značky a mezi čtenáři jsme oblíbení díky vhodné volbě zajímavých titulů.

Věnujeme pozornost zejména překladové beletrii, která tvoří asi třetinu knižních titulů, populárně-naučné literatuře, literatuře faktu a knihám pro děti a mládež. Vydáváme však i literaturu z oblasti sci-fi a fantasy, cestopisy a historické romány nebo obrazové publikace encyklopedického charakteru.

Na trh ročně uvedeme kolem 200 nových knih. Knižní tituly najdete nejen v tradičních knižních edicích, ale i v dalších zajímavých mimoedičních projektech. Stálé oblibě se těší tituly domácích i zahraničních autorů, z nichž se mnozí dočkali prestižních ocenění.

Informace o novinkách i skladové produkci naleznete na stránkách internetového knihkupectví www.kniha.cz.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.