Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Školní časopis roku – 1. místo získala Chrudimka.cz

Školní časopis roku - 1. místo získala Chrudimka.czChrudim – Ve čtvrtek 26. května 2011 předal při slavnostním vyhodnocení krajského kola Školní časopis roku vicehejtman Pardubického kraje Roman Línek ocenění nejlepším časopisům kraje.

Ve společné kategorii prvního a druhého stupně vyhrála soutěž ZŠ Morašice u Litomyšle s časopisem Třesk, v samostatné kategorii druhého stupně ZŠ U Stadionu Chrudim s časopisem Pavučina. V rámci časopisů středních škol se stalo vítězem Gymnázium Ústí nad Orlicí s časpisem Gymplák.


A to nejlepší nakonec – v rámci webových stránek se stal vítězem náš portál Chrudimka.cz

Školní časopis roku - 1. místo získala Chrudimka.cz

Tříčlenná hodnotící komise, ve které zasedl šéfredaktor Pardubického deníku Tomáš Dvořák společně s redaktorem Českého rozhlasu Pardubice a týdeníku Sedmička Josefem Kopeckým a vicehejtmanem kraje, byly ohodnoceny i další časopisy.

Školní časopis roku - 1. místo získala Chrudimka.cz

Zvláštní cenu poroty dostalo Letohradské soukromé gymnázium za Odvážné pero či ZŠ Hrochův Týnec za rozvoj mezinárodní spolupráce.

Všechny časopisy přihlášené do soutěže “Školní časopis a noviny roku” postoupí i do celostátního kola, jehož výsledky budou zveřejněny v prosinci letošního roku. Soutěž uspořádala Asociace středoškolských klubů České republiky ve spolupráci s Národním informačním centrem pro mládež a regionálními koordinátory-redaktory projektu Klíče pro život a Občanským sdružením Altus za podpory Pardubického kraje a Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR.

Školní časopis roku - 1. místo získala Chrudimka.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.