Lasergame Pardubice

Lasergame PardubicePříjďtě si vyzkoušet a zažít jedinečný zážitek do laser game arény. Hra, která pohltila spousty příznivců již v několika městech ČR! A Nyní i v Pardubicích.

Navštivte hernu na uvedené adrese, kde vás uvítáme v naší recepci s barem. Vyvětlíme vám pravidla hry a ukážeme arénu a princip vest. Zábava může začít.

Hru zvládne každý, ale ač se to nezdá, věřte, že se tu i zapotíte. Proto doporučujeme donést si na převlečení sportovní ČERNÉ oblečení, ale není podmínkou. K dispozici budete mít šatnu i skříňky na odložení věcí.

V recepci je možnost zakoupení pití a lehkého občerstvení.

Tak na co ještě čekáte?

A CO JE TO VLASTNĚ LASER GAME?
Laser game je akční adrenalinová hra, za doprovodu světelných efektů a hudby. Tato bezbolestná forma paintballu či airsoftu probíhá v uzavřené tmavé aréně, která má kapacitu 6 – 10 hráčů. Hrají dva týmy po dobu 15 minut a vaším úkolem je nasbírat co nejvíce bodů za zasáhnutí protivníka a sám být zasažen minimálně. Hráči na sobě mají vestu, kde bliká hrudník, ramena a záda – právě sem střilejte!

lasergame

Tým s vyšším celkovým skóre vyhrává, nicméně si budete moct prohlédnou i skóre jednotlivce, kdo vás zasáhl a koho jste postřelili vy. V aréně se nacházejí překážky a blikající bonus (mina), takže se tu rozhodně nudit nebudete.

Adresa:
Jiřího z Poděbrad 2593
Pardubice
530 02

Telefon: +420 601 369 568
E-mail: lasergamepardubice@gmail.com

Otevírací doba
Po – Ne: 9:00 – 22:00

http://www.lasergamepardubice.cz/
http://www.facebook.com/laserpardubice

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.