Levnější lístky na Hip Hop Jam 2010 do konce dubna

hhjam2Rádi bychom širokou veřejnost upozornili na blížící se konec levnějšího předprodeje 3denních permanentek na letošní 4. ročník letního urban culture festivalu Hip Hop Jam 2010, který se uskuteční třetí prázdninový víkend 15. – 17. července 2010 v luxusním přírodním „koupacím“ areálu pískovny Oplatil na hranici obce Staré Ždánice mezi Pardubicemi a Hradcem Králové.

Nejlevnější varianta 3denních permanentek za velmi příznivou festivalovou cenu 500 Kč + poplatky je k dostání pouze do soboty 30. dubna 2010! I letos je oficiální předprodej rozdělen do několika cenových variant, takže platí kdo ono staré známé, kdo dřív koupí, neprohloupí. Sleva až 600 Kč se hodí v dnešní době snad každému.

Jak jsme informovali již v minulých měsících, 3denní permanentky na letní Hip Hop Jam 2010 jsou letos nově k dostání pouze v předprodejní síti Ticketportal (www.ticketportal.cz, www.ticketportal.sk) a v síti Sazka Ticket (www.sazkaticket.cz), tzn. na každé poště, benzínce či trafice! Dále pak přes online e-shop www.hiphopshop.cz (bez poplatků!) a v kamenných shopech Queens (Praha, Brno, Ostrava) a Rapublic (Praha, Hradec Králové, Liberec + přes www.rapublic.cz), Queens SK (Košice, Žilina), Gangstagroup (Bratislava + přes www.gangstagroup.com) a Supremestyle.eu (Senec + přes www.supremestyle.eu).

Komplet info o předprodeji naleznete na www.hiphopjam.cz/tickets.

První jména v line upu: DJ PREMIER (USA), Bigg Boss Jam (Orion, Vladimir518, James Cole, Hugo Toxxx, La4, DJ Mike Trafik), Rytmus feat. Kontrafakt, Názov Stavby (Čistychov, Dena, Šegi100, Slipo, Bacil, DJ Hajtkovič), Indy&Wich+La4, Nironic (USA), Hi-Def (USA), Rasco (USA), Prago Union, DeFuckTo, Pio Squad, H16 (SK), Vec+Zverina (SK), Moja Reč (SK), BPM, Tafrob, Jay Diesel + David Steel, Kaidžas (SK), Dramatikz (SK), MAAT, 2H+ feat. DJ Tager (SK) + další jména včetně headlinera již brzy!           

Kromě rapu se můžeš už nyní těšit na obří streetdance/breakdance arénu (produkce: Fidli & Beat Up), letní díl freestyle soutěže Battle Night (produkce: MikeL & Abed), Radio Spin stage, top 20 cz+sk DJs, slavnostní vyhlášení letošního ročníku Tic Tac Hip Hop Talents a řadu dalších vychytávek, kterými vás začneme již brzo zásobovat na oficiálním webu festivalu www.hiphopjam.cz + oficiálním facebook profilu Hip Hop Jam Official.

Nenech si ujít levnější lístky na prázdninovou událost číslo 1! Luxusní koupání, USA headlineři, kompletní česká s slovenská špička rapu v čele s Bigg Boss, eNeS, KF, taneční streetdance/breakdance aréna, freestyle soutěž Battle Night, Tic Tac Hip Hop Talents, Radio Spin Stage a tisíce lidí z Čech s Slovenska = neopakovatelná atmosféra!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.