Čtvrtek, 23.5.2024
FotbalSport

Lídr ligy se představí na chrudimském hřišti

V předposledním domácím zápase se v Chrudimi představí dosavadní lídr tabulky – Dukla Praha. Dukla hraje celou sezónu velice kvalitně. Nikdy se nestalo, že by jejich tým prohrál dva či více zápasů za sebou, celou dobu si tak tým drží výbornou formu, díky které se nyní nachází na vrcholu tabulky. Chrudim naproti tomu stále bojuje o šanci dosáhnout na postupovou příčku. Tento zápas se uskuteční na Den vítězství 8. května ve večerních hodinách.

Poslední dva zápasy Chrudimě byly diametrálně odlišné, zatímco ve venkovním zápase chrudimští zuby nehty udrželi bezbrankovou remízu, doma porazili Příbram neskutečným výsledkem 6:3. Celkově se forma Chrudimě nachází na houpačce a kvalitní výkony střídají ty horší. Teď bude potřeba, aby se tým pořádně koncentroval a pokusil se o vítězství proti favoritovi. Zároveň je třeba upozornit, že ačkoliv se Chrudim nachází v lize na páté příčce, k postupu do vyřazovacích bojů by jim mohla stačit příčka čtvrtá. Jak to, když jsou jen tři postupové pozice? Momentálně třetí Sigma Olomouc B nemůže kvůli svému statusu rezervního týmu postoupit do nejvyšší ligy. V takovém případě by postupové místo připadnulo týmu pod nimi. A zde se nachází Táborsko se čtyřbodovým náskokem na Chrudim.

Dukla Praha zažívá snovou sezónu. Celou dobu si jejich tým drží skvělou formu, obzvlášť ve venkovních zápasech. Právě venku nasbírala Dukla o dva body více než doma. Uvidíme tak, jestli kouzlo domácího trávníku Chrudimě bude silnější, než dominantní Dukla.

Zápas se odehraje na významné datum 8. května v 17:30 na Stadionu Za Vodojemem.

 

Kdy 8. května 2024 od 17:30 hod.
Kde

 Stadion Za Vodojemem Vstupenky

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.