Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Magický labyrint

Magický labyrintMagický Labyrint je zábavná hra pro celou rodinu. Najděte 5 magických symbolů a vyhrajte! Hra je kompletně v češtině! Zábavná hra pro celou rodinu. Mladí čarodějové prozkoumávají tajuplné bludiště a musí najít 5 magických symbolů, aby vyhráli.

Náraz, rána, tma! Malý čaroděj si překvapeně promne oči. Kde se tu ta zeď vzala? Mladí čarodějovi učni zvědavě prozkoumávají magický labyrint. Dnes mají důležitý úkol – hledat magické symboly! To by nemělo být složité – pokud jim ovšem mocní mágové nebudou dělat naschvály. Některé cesty tak jsou uzavřeny magií a na jiném místě se objevují tajné průchody!

 

 

 

Každý hráč se snaží prozkoumat magický labyrint a jako první shromáždit 5 magických symbolů.

Magický labyrint (Das Magische Labyrinth) je precizně zpracovaná desková hra pro celou rodinu. Magický labyrint má dvoupatrovou hrací desku, kdy se ve skrytém prvním patře nachází bludiště. Bludiště je přikryto hrací deskou, po které se pohybují magnetické figurky – mladí kouzelníci.

Magický labyrint

Důležitou roli hrají kovové kuličky, které se pohybují bludištěm ve spojení s figurkou kouzelníka. Jakmile kulička při pohybu figurky narazí na stěnu, spadne a hráč musí začít znovu. Vítězí samozřejmě ten, komu se podařilo nasbírat nejvíce předmětů.

Hra nadchne malé i velké hráče. Pamatovat si, jak jsou rozmístěny chodbičky pod hrací deskou, aniž by na ně bylo vidět, je opravdu oříšek.

Hra Magický labyrint získala v roce 2009 v kategorii dětská hra ocenění Kinderspiel des Jahres.

Magický labyrintHra obsahuje:

dvoupatrové hrací pole (podzemní bludiště a vrchní desku)
24 dřevěných dílků stěn bludiště,
24 žetonů s kouzelnými symboly
1 sáček
1 kostku s číslováním stěn 1, 2, 2, 3, 3, 4
4 magnetické figurky čaroděje
4 kovové kuličky
český návod

 

 

 

Výrobce: Schmidt Spiele
Magický labyrintDistributor: ADC Blackfire
Lokalizace: kompletně v češtině
Doporučený věk od: 6 let
Doba hraní: 20-30 minut
Počet hráčů: 2 – 4
Prodejní cena: 699 Kč
E-shop: http://eshop.blackfire.cz/x80521/magicky-labyrint

 

Magický labyrint

Magický labyrint

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.