Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Muzejní tábor pro děti

stará ChrudimPrázdniny začaly. Mnoho dětí se vydává na tábory, jiné zamíří s rodiči k moři či do hor. Jiné ale léto nebo alespoň jeho část tráví ve městě a často neví, co si počít s volným časem. Právě pro takové děti je určen letní městský tábor, který připravilo Regionální muzeum v Chrudimi. Tábor je určen pro děti od 7 do 11 let a proběhne ve dvou termínech:  3. – 7. srpna 2009 a 10 – 14. srpna 2009, každý den od 9 do 15 hodin.

Děti se mohou těšit na stavění středověkého královského města. Postupně se stanou lokátory, staviteli katedrál, středověkými úředníky, učenci a řemeslníky a třešničkou nakonec bude středověký jarmark. Přihlášky jsou k dispozici v muzejní pokladně, v kanceláři muzea nebo na internetu. Vzhledem k omezené kapacitě tábora, doručte přihlášku do Regionálního muzea v Chrudimi co nejdříve. Kontaktní osoba: Mgr. B. Chmelíková (tel. 469 620 330, e-mail: chmelikova@muzeumcr.cz , www.muzeumcr.cz).

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.