Jak dobře vlastně znáte český film?

Český film - otázky a odpovědiČeský film – otázky a odpovědi – zábavná hra od Albi pro fanoušky českého filmu a nejen pro ně!

Jak dobře vlastně znáte český film? Ponořte se do světa úspěšných filmů, pohádek a seriálů a zavzpomínejte si na známé filmové postavy a hlášky.

Tato hra navazuje na velký úspěch vědomostních her Česko, Evropa a Svět, otázky a odpovědi. Ve kterém filmu řekl Oldřich Nový “Zavřete oči, odcházím.”? Který český herec je známý častým obsazováním do role vodníků? Čím je poháněno auto ve sci-fi hororu Upír z Feratu? Jak dobře vlastně znáte český film? Ponořte se do světa úspěšných filmů, pohádek a seriálů a zavzpomínejte si na známé filmové postavy a hlášky.

Ve hře Český film najdete 1800 zajímavých otázek týkajících se českého filmu a 300 úkolů na párty variantu hry. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: film do roku 1989, film po roce 1989, tvůrci a herci, večerníčky a pohádky, filmové hlášky a různé. V párty variantě hry budete předvádět, popisovat a kreslit nejen postavy z filmů.

Český film - otázky a odpovědi

Pravidla obsahují i párty variantu hry!

 

 

Albiautor:   Albi (www.albi.cz)
název hry: Český film – otázky a odpovědi
rok vydání: 2010
počet hráčů: 2-6
doba hraní: 45 – 60 min
věk hráčů: od 12 let
herní kategorie: vzdělávací
herní svět: současnost
charakteristika: Česko, vědomosti, párty hra

 

 

Hru si můžete přijít zahrát do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Deskovou hru Český film – otázky a odpovědi si lze zakoupit na www.modernihry.cz nebo pokud dáváte přednost kamennému obchodu, pak si zajděte do pardubického AFI Paláce, kde najdete prodejnu ALBI.

Více na www.albi.cz či www.modernihry.cz

 Moderní hry - portál ALBI 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.