Čtvrtek, 23.5.2024
Ostatní volný časVolný čas

Nejmódnější barvy jara 2024

Jaro je tady a vy jste ještě neoživili šatník novými kousky v aktuálních trendy barvách? Nevadí! Možná ještě netušíte, které odstíny budou v kurzu. Na následujících řádcích vám tedy prozradíme, které barevné tóny není radno vynechat v letošních jarních outfitech. Proto čtěte dále a inspirujte se s námi!

 

Proč letos vsadit na přírodní barevné odstíny?

Na jaře 2024 budou dobrou volbou přírodní tóny barev. Vsadit můžete na oříškové, modré i na krémové oblečení, obuv nebo doplňky. V kurzu budou také zemité tóny barev. Ty si perfektně rozumí se zlatými odlesky či s námořnicky modrou barvou. Důležité je, aby se jednotlivé barvy v outfitu vkusně doplňovali. Ne všechny barvy, které jsou trendy, spolu můžete ladně kombinovat. K zelené barvě vám bude slušet např. světle šedý nebo antracitový barevný tón. Žlutá si bude zase na jaře rozumět s bílou barvou. Oděvy, doplňky i obuv ve výše zmíněných barvách najdete také na přehledném a oblíbeném e-shopu PRM. Tady s prázdnou jistě neodejdete.

Pro koho jsou na jaře dobrou volbou neonové barvy?

Letos na jaře budou in také neonové barvy. Svítivě růžová, zelená i žlutá výrazná barva tak bude v letošní sezóně perfektní volbou. Tyto kousky jsou tu zejména pro ženy a pro muže mladších ročníků. Ale pozor. Jak už se tak říká, výjimka potvrzuje pravidlo. Noste hlavně to, v čem se cítíte dobře a co odráží váš charakter. Platí to nejen o střizích oblečení, ale také o jeho barvách. Rozhodně se však nebojte experimentovat s barvami. V jednom outfitu se mohou objevit s klidem i 2 neonové barvy, které se budou slušivě doplňovat. Výrazný efekt pak můžete zmírnit a usměrnit např. díky bílé nebo černé barvě v outfitu. O těchto barvách si však povíme více níže.

Je v módě černá a bílá barva?

Do vašich kapsulových šatníků na jaro můžete zakomponovat také černou nebo bílou barvu. To jsou totiž stálice, které z módy nevychází. Tyto barvy dobře poslouží jako základové stavební kameny. Zařadit je totiž můžete i do jinak pestrobarevných outfitů nebo do outfitů se vzory a s motivy. Černá a bílá jsou dále barvy elegantní. Hodí se do business outfitů, ale i do jarních volnočasových modelů. Sněhovou barvu pak mohou ženy i muži zařadit do tzv. celobílých outfitů. K bílým šatům nebo kalhotám tak zvolte i bílou kabelku a bílý klobouk či sneakers v sněhovém provedení. Vytvoříte tak dokonalý svěží jarní outfit, v kterém doslova zazáříte.

Jaké motivy a vzory pofrčí na jaře roku 2024?

V letošní jarní sezóně si můžete do outfitů vybírat i oblečení a doplňky se vzory a s motivy. V módě budou na jaře ty abstraktní a zvířecí. Také můžete vsadit na proužky a kostky. Ty se do módy opakovaně vrací a přesně teď je ta doba, kdy je můžete opět vrátit na výslunní. Jaro 2024 přeje i tie-dye stylu. V něm se mísí různé barevné odstíny. Kdysi jsme mluvili o batikování. Tie dye styl oblékání si oblíbily zejména mladší ročníky. Samozřejmě je však do svých outfitů mohou zařadit i muži a ženy starší generace. Oblíkat bychom se měli vždy takovým způsobem, který je nám blízký a který nás charakterizuje. Jedině tak bude z našeho jarního outfitu čišet ta správná energie. Vzory a motivy dodají vašim jarním outfitům patřičný šmrnc. Vždy se však řiďte heslem, které říká, že méně znamená mnohdy více. Trendy oděvy se vzory a s motivy tak slaďte už jen s decentními jednobarevnými módními doplňky a s minimalistickou obuví. Naopak jednobarevné elegantní oblečení můžete oživit i dalšími kousky se vzory a s motivy.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.