New Year’s Eve 2012 v Průmyslovém paláci

New Year's Eve 2012 v Průmyslovém paláciNejvětší letošní silvestrovská party NEW YEAR’S EVE PRAGUE 2012 má své místo a kompletní line up! 31. prosince 2011 obsadí Průmyslový palác na pražském výstavišti česká DJská špička v sestavě Michael Burian, Lucca, LayDee Jane, Michal Poliak, Brian, Enrico a John Culter. V pravém křídle paláce s kapacitou pro více než 6000 návštěvníků se odehraje halová akce, která bude tím pravým tanečním rozloučením s rokem 2011. Tento rok nemusíte zdlouhavě plánovat, kam do klubu a v kolik vyrazit, abyste stihli toho či onoho DJe. Ty nejlepší domácí DJe totiž uslyšíte o silvestrovské noci exkluzivně pouze v Průmyslovém paláci během desetihodinového maratonu.

Průmyslový palác byl po pečlivé úvaze vybrán jako ideální prostor pro tuto akci. Svým zázemím, komfortem a vybaveností má největší předpoklady k tomu, že všichni zažijeme opravdu skvělou party. To vše navíc v  nádherných prostorách. Výborná poloha Průmyslového paláce přímo v centru Prahy, rychlá dostupnost v rámci MHD a velké parkoviště přímo u haly jsou jen plus pro všechny návštěvníky. Kdo zde zažil např. velmi úspěšnou premiéru halovky Trancefusion, tak nám dá určitě za pravdu.

Již od letních měsíců plánuje produkční tým sestavu celého prostoru od mohutného světelného parku až po speciálně modelované bary a dekorace.

Vstupenky jsou v prodeji v několika cenových vlnách a kategoriích. Nejlevnější vstupenky na plochu lze zakoupit od 699,- Kč; cena se bude postupně zvyšuje. VIP vstupenky na terasu jsou v prodeji za 1500,- Kč. Vstupenky GOLD – ALL INCLUSIVE, které obsahují neomezenou konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů v rámci GOLD terasy, stojí 2500,- Kč.

Více na http://www.nye2012.cz/ nebo www.facebook.com/nye2012

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.